Sosyal medyada algı yönetimi

Sosyal medyada algı yönetimi

Sosyal medyada algı yönetimi

İnternet kullanıcılarının en sık ziyaret ettiği alanlardan biri olan sosyal medya, fikirlerin, haberlerin ve daha birçok içeriğin yer aldığı geniş bir dünya haline gelmeye başladı. Şahsi düşüncelerin yoğun bir şekilde paylaşıldığı sosyal medyada ön plana çıkmak, daha fazla takipçiye sahip olmak büyük önem kazandı. Durum böyle olunca, girişimcilerin de ilgisi yavaş yavaş sosyal medya araçlarına yöneldi. Büyük markalar, şirketler ve kuruluşlar sosyal medya araçlarını kullanarak, içeriklerini pazarlamak ve geniş kitlelerle buluşmak için çeşitli stratejiler geliştirme çalışmalarına girdiler. Sosyal medyanın hızlı ve büyük dünyasında yer bulmak isteyenler için, sosyal medyada algı yönetimi yapmak artık kaçınılmaz. Bundan dolayı, sosyal medya yönetimi ve sosyal medyada algı konularını doğru bir şekilde değerlendirmek gerekiyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

Sosyal medyada algı yönetimiTanınmış kişi, kurum veya marka olarak sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmanın birinci adımı, kendimizi doğru bir şekilde ifade edebilmektedir. Sosyal medyada tanıtım amaçlı içerikleri hedeflerimiz doğrultusunda şekillendirmemiz gerekiyor. Sosyal ağlar ve sosyal medya platformlarında kendimizi tanıtırken neyi hedeflediğimizi, nasıl bir hedef kitleye sahip olduğumuzu bilmeli ve işimizi şansa bırakmak yerine, doğru bir içerik pazarlama stratejisi geliştirmeliyiz. Bu nedenle, sosyal medyada algı oluşturma stratejisi belirleyerek, analiz, gözlem ve raporlama çalışmalarına ağırlık vermemiz gerekir.

Günümüzde yeni yeni yerine oturmaya başlayan sosyal medya algı danışmanlığı konusunda profesyonel destek almak size zaman kazandıracak ve doğru stratejileri geliştirmeniz konusunda yol gösterici olacaktır. Dİstile Danışmanlık olarak, kişi ve markalara, 2010 yılından bu yana, kazandığımız güçlü deneyim ile hizmet veriyoruz. Sosyal medyada etkin bir şekilde var olarak başarı şansınızı arttırabilirsiniz. Hedef kitlenizle doğru senkronizasyonu yakalamak ve içeriklerinizi uzman bir şekilde hazırlamak için, sosyal medya algı yönetim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 • Sosyal medyada algı yönetimi
 • Sosyal medyada tanıtım ve pazarlama stratejileri
 • Sosyal medya alışkanlıkları analiz ve raporlama
 • Sosyal medyada reklam hizmetleri
 • Sosyal medya trafiğini arttırmak, takipçi kazandırma hizmetleri
 • Sosyal medyada itibar yönetimi
 • Sosyal medyada olumsuz içerikleri kaldırma
 • Sosyal medyadan haber kaldırma
 • Sosyal medyada güvenlik
 • Sosyal medyada telif haklarını koruma
 • Sosyal medyada korsanla mücadele
 • Sosyal medyada içerik hırsızlığı ile mücadele
 • Sosyal medya sahte hesap kapatma

Sosyal medya çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir