Sosyal Medyada İtibarınız İçin En Güvenilir Yol

Sosyal Medyada İtibarınız İçin En Güvenilir Yol

Markanızın ya da kişisel özelliğiniz için sosyal medyada doğru ya da yanlış birçok haber veya video çıkmaktadır. Bu haberler kişiliğinize ya da markanız hakkında olumlu yönde etkilerde bulunduğu kadar kötü etkilenmesine de neden olabilir. Bu kötü itibarları silmeniz için en güvenilir yöntem Distile’dir. İtibar sürecinde kilit rol oynayan Distile, itibarınızı zedeleyecek her türlü haber, video ya da buna benzer materyalleri ortadan kaldırarak hak ettiğiniz itibarı sizlere sağlar ve haksız yere zedelenen konumunuzu sizler için toparlar.

sosyal-medya-

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Kurumumuz sosyal çevrede, sanal âlemde sizleri ve markanızı kötü etkileyecek haberleri ve videoları ortadan kaldırır ya da olumlu hale getirir. Distile sayesinde olumsuz, sizleri kötü etkileyecek haberi ya da kaldırılmasını istediğiniz materyalleri tecrübeli uzman ekibi, profesyonel medya ilişkileri departmanı ve uluslararası hukuk ağı ile doğru ve hızlı sonuca ulaşmaktadır. Distile olarak, hakkınızda ya da firmanız hakkında çıkan olumsuz haber, video, telif haklarına sahip olduğunuz müzik, film; ancak sizden izin alınmayan eserlerin kaldırılmasını istediğiniz konularda sizlere yardımcı olur, en hızlı hizmeti tecrübeli ekibiyle sizlere sunar. Aramalarda çıkan olumsuz haberlerin ortadan kaldırılmasında, marka ve logonuzun ihlalinde, fotoğraf ve videoların ortadan kaldırılmasında, film, dizi ve müzik eserlerinizde hak ihlallerinde ya da hak ihlalinin olmaması için gerekli olan 7/24 gözlemi sağlamakta, sosyal medyada hakkınızda istemediğiniz içerikleri ortadan kaldırmada, kurumunuza ait istemediğiniz şikâyet ve itibar zedeleyici mesajları kontrol altına almada önemli rol oynar ve itibar sürecinde kilit rol olma konusunda başvurabileceksiniz.

sosyal-medya

 

Unutmamanız gereken bir konu günümüzde sosyal medyanın ne kadar önemli rol oynadığıdır. Sizler ya da markanız için itibar sürecinde kilit rol oynayacak kararlar almanız gerekmektedir. Distile olarak itibarınız için en önemli hususları sizlere sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir