Sosyal Medyada Paylaşım Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sosyal Medyada Paylaşım Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sosyal medya platformlarının bilinçli bir şekilde kullanımı, paylaşımlarınız nedeniyle başınıza gelebilecek kötü olayları engellemektedir. Yaptığınız paylaşımlardan çeşitli ipuçları çıkarabilen kişiler, hayatınızda her şey yolundayken bir anda her şeyin kötü gitmesine sebep olabilmekteler. Sosyal ağlar aracılığıyla yaptığınız paylaşımlar, belki de aklınıza bile gelmeyecek problemlerle karşı karşıya kalmanızı sağlayabilir.

distilee-paylasim-yapmadan-oence-bir-kez-daha-duesuenuen-132885444

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal medyada paylaşım yaparken tatilde olduğunuzu belirtmekten kaçınmanızda fayda var. Teknolojinin gelişmesiyle beraber hırsızlar da bu konuda yeni yöntemler geliştirdiler. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız, paylaşımlarınızı tatilden döndükten sonra yapabilirsiniz. Konum paylaşımı da kötü niyetli kişiler tarafından suiistimal edilmektedir. Konum bilgisi paylaşımı sadece kullandığınız özel programlar aracılığıyla gerçekleşmiyor. İnternet tarayıcınız ya da akıllı cihazınız, haberiniz olmadan siz içerik ürettiğinizde konum bilgilerinizi paylaşabiliyor. Konum bilgisi paylaşımlarının gizliliğini kontrol edip, ondan sonra paylaşım yapmanızda fayda var. Özel bilgilerin paylaşımı da sosyal medyada sıkça rastlanan yanlışlar arasındadır. Şirket sözleşmenizde yer alan maddeleri ihlal edebilecek paylaşımlar, iş hayatınızın sona ermesine sebep olabilir.

distilee-paylasim-yapmadan-oence-bir-kez-daha-duesuenuen-28473507

Sosyal medyada paylaşım yaparken başka insanların özgürlüklerine müdahale edecek, hakaret içerikleri paylaşımlar yapmamanız gereklidir. Bu tip durumlarda yasalar vasıtasıyla ceza almanız gibi bir durum ortaya çıkabilir. Sosyal medyada paylaştıklarınızın tam olarak silinmediği, bazı içeriklerinizin arşivlerde saklandığını unutmayınız. Paylaşım yaparken, başınıza gelebilecek kötü olayları önceden tahmin edebilmeniz çok önemli. Hiç beklemediğiniz sorunlarla karşılaşmamak için sosyal medyada paylaşım yapmadan önce içeriklerinizi kontrol etmeniz de büyük fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir