Sosyal Medyadaki Gözünüz Kulağınız Olmaya Hazırız

Sosyal Medyadaki Gözünüz Kulağınız Olmaya Hazırız

SOSYAL MEDYADAKİ GÖZÜNÜZ KULAĞINIZ OLMAYA HAZIRIZ

Sosyal medyada yer alan markanızı, kişilik haklarınızı veya kurumunuzun itibarını korumak adına sosyal medya takip ve raporlama işlemlerinizi yaptıracak profesyonel bir destek almalısınız. Sosyal medya günümüzün tercih edilen haber ve iletişim araçlarından biri olmaya başladı. Televizyon ve gazetelerden daha fazla içeriğe sosyal medya üzerinden ulaşmaya başlayan kullanıcılar sizin marka, kurum veya firmanızla ilgili olan içeriğe bu araç sayesinde ulaşmaktadır. İnternet ortamında yer alan makale, haber veya videolar aracılığı ile oluşan olumsuz algıları gidermenin yanında sizin nasıl algılandığınızı raporlamak sadece güven veren kuruluşların işidir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Sosyal Medyadaki Gözünüz Kulağınız Olmaya Hazırızİtibarinizin temeli internette algı yönetimi konusuyla bağlantılıdır. Şahıs, marka veya kurumunuzun itibarını zedeleyen haberleri kaldırmak, videoları kaldırmak ve rahatsız edici içerikleri kaldırmak konusunda deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilebilir. Sizi olumsuzluklardan kurtararak içinizin rahat etmesini sağlayan, devamlılığınızı garanti altına alan bir danışmanlık hizmeti ile günümüzün şartlarını yakalamak sizin elinizde.

İşlerini geliştirmek içi sosyal medya araçlarını kullanmak isteyenlerin alması gereken danışmanlık hizmetlerinin başında marka koruma ve online takip gelmektedir. Markanızın geleceğini dikkatli adımlarla belirlemek için sosyal medya uzmanlarının size stratejiler sunması gerekir. Sizin veya şirketinizin negatif etkilerden korunması için online kriz yönetimi konusunda tecrübeli bir danışmanlık hizmeti almanız her şartta başarıyı size getirecek önemli bir destek olacaktır.

Bizler, Distile Danışmanlık olarak sizin sosyal medyadaki gözünüz ve kulağınız olmak için çalışıyoruz. İtibarınızı ve saygınlığınızı giderek yoğunlaşan sosyal medya ve sosyal ağlar üzerinde etkili kılmak için inceleme ve raporlama işlemlerini yerine getiriyoruz. İnternetten içerik kaldırma, telif hakları koruma gibi birçok alana yayılmış hizmetlerimizden size uygun olanı seçerek başarı yolunda yeni adımlar atmayı başarmak sizin elinizdedir. Distile Danışmanlık olarak 2010 yılından bu yana müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam ediyoruz. Uzman ekibimiz size sosyal medyanın güvenli kapılarını aralamak için 7 / 24 hizmet veriyor.

Sosyal medya ve sosyal ağlarda sizi itibarsızlaştıracak her türlü içerikten korumak, arama motorlarındaki görünümünüzü belirlemek gibi çeşitli özellikleri bir araya getiren hizmetimiz ile tanışmak için danışma hattımızdan bize ulaşabilir, sormak istediklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir