Sosyal Medyadan İçerik Kaldırma

Sosyal Medyadan İçerik Kaldırma

 

Internet üzerinde yer alan bütün sosyal platformlarda kişi ve kurumların hakkında çıkarılan yanlış, yüz kızartıcı, utandıran, karalama ve iftira niteliği taşıyan tüm olumsuz bilgi ve haberlerin kaldırılması mümkündür. Fakat bunu yapabilmek, hem hukuk hem de teknik yöntemlerin kullanılması ile gerçekleştirilmesi gerekir. Kişinin kendisiyle ilgili izni olmaksızın yayınlanan, şahsına zarar verici ve kişilik haklarına müdahale edici tarzda yüklenen videoların tamamen kaldırılması için bu kişilerin ilgili işlem için danışmanlık yapan sitelerden yardım alması gerekir. Çünkü izinsiz yayınlanmış resim, fotoğraf ve videoların internet üzerindeki sosyal mecralardan kaldırılması için işlemin tüm hukuki ve teknik yöntemlerini yerine getiren network üzerinden yapılması gerekir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

sosyal-medyadan-icerik-kaldirma

Neler kaldırılabilir?

            Sosyal mecralardan silinmesi istenen video, resim ve fotoğrafların yanı sıra, sizin bilginiz dahilinde olmayan sahte hesapların ve onların üzerinden yüklenmiş görsellerin de silinmesi mümkündür. Facebook, Twitter ve Instagram hesaplardan gibi şahsınıza ciddi zararlar verebilir. Sizin adınıza olumsuz anlamları olan video paylaşımları kişisel bilgilerinizin izin vermeyiniz ve Microsoft ya da Google gibi yardım tünelinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Silinmesi istediğiniz içeriklerin tamamen kaldırılması için internet üzerindeki güvenilir network ağlarından yardım almalısınız. Sadece bununla kalmayıp ayrıca çalınmış kendinize ait hesaplarınız varsa da bunları da kurtarabilirsiniz. Ayrıca Profesyonel destek alarak da, bu içeriklerin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

sosyal-medyada-icerik-temizleme

Telefon ve bilgisayar için nasıl yapılır?

Video gibi sosyal içeriklerinizi internet üzerindeki mecralardan silmek için bu işlemi gerçekleştiren hukuki ve teknik yöntemleri konusunda uzman kişilerden yardım almalısınız. Bunun dışında eğer kendi telefon ve bilgisayarınızdan silebilmek içinse, video yöneticisi bölümüne girerek, silmek istediğiniz videoların yanında bulunan onay kutularını kaldırmalısınız. Daha sonra video yöneticisi bölümünün üst kısmında bulunan işlemlerden sil seçeneğini işaretlemelisiniz. Günümüzde sosyal ağların sık kullanılmasıyla hesapların çalınması, kötü niyetli kişilerin eline geçmesi ve olumsuz görseller yüklemesiyle çok dikkat etmelisiniz. Hem bu tarz işlemler hem de önceden yüklediğiniz artık görüntülenmesini istemediğiniz içeriklerin silinmesiyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir