www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Suçsuz Olduğum Halde Haberlerim Duruyor, Nasıl Kaldırabilirim? | Distile

Suçsuz Olduğum Halde Haberlerim Duruyor, Nasıl Kaldırabilirim?

Suçsuz Olduğum Halde Haberlerim Duruyor, Nasıl Kaldırabilirim?

İnternet ve haber mecralarında insanlar hakkında bazen aslı olmayan ya da haksız yere yayınlanmış haberler çıkabiliyor. İlk etapta tam olarak araştırılmadan yayınlanan bu haber, görsel ve içerikler insanların zaman içerisinde yıpranmasına neden oluyor. Çevrelerinde bu haberlerin etkisinden olumsuz şekilde insanlar haberlerin kaldırılmasını talep etmek için firmamıza başvurabilirler. Firmamız bu konuda son derece titiz çalışma gerçekleştirerek suçsuz olmanıza rağmen yayınlanmış haber ve içerikleri kaldırma işlemini gerçekleştiriyor. Profesyonel bilişim ekiplerimiz sizin hakkınızda yayınlanmış olan ve kişi gizliliğinizi tehdit eden her türlü haber içeriğinin kaldırılması için sizlere hizmet veriyor. Firma çalışanlarımız bu konuda son derece titiz olup hızlı şekilde istediğiniz haberlerin kaldırılmasını sağlıyor.

Asılsız Haber Kaldırmak İçin Güvenilir Adres

Distile Danışmanlık firmamız insanların kişi güvenliği ve özel hayat gizliliğine önem veren bir firmadır. Bu alanda insanlara yapılan her türlü saldırı durumunda ya da haksız haber paylaşımı durumunda insanlara hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz her insanı kapsıyor. İnsanlık onuruna ters düşen ya da olmayan durumların varmış gibi gösterilerek çeşitli mecralarda haberlerin yayınlanması karşısında firmamız profesyonel destek sunuyor. Hakkınızda çıkan tüm haberler ve yayınlanan fotoğraflar için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu işlemleri yasal çerçevelerde işin uzmanı olan insanlar ile birlikte çözüyoruz. Bununla kalmıyoruz ve hakkınızda bir daha bu tarz bir haberin bir daha yayınlanmasının da önüne geçiyoruz.

Hakkınızda Çıkan Haberlerden Korkmayın

Hakkınızda ne tür bir haber yayınlanırsa yayınlansın bu haberleri asılsız olduğu müddetçe kaldırtma şansınız var. Distile Danışmanlık olarak insanların her mecrada yayınlanan ve insanları rahatsız eden haksız haberlerin kaldırılması işlemini yapıyoruz. Bu haberlerin kaldırılması için müşterilerimizden gerekli bilgileri istiyoruz. Bu bilgiler ışığında onların hakkında çıkan tüm haberleri araştırıyoruz ve rahatsız edici içeriği olan haberleri kaldırmak için gerekli çalışmaları başlatıyoruz. Yalnızca kaldırmak için değil aynı zamanda tekrar paylaşılmasını da önlüyoruz. Firmamızdan hizmet almak isterseniz
0850 885 10 12 nolu hattan bizlere ulaşabilir ve her türlü haber ve içerik kaldırtma işlemi için bizden destek alabilirsiniz.


Also published on Medium.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN