Telif hakkı ihlalini bildirme

Telif hakkı ihlalini bildirme

Telif hakkı ihlalini bildirme

İnternetin zengin dünyası, sadece bir tuşla binlerce şarkıyı, filmi, diziyi, televizyon yapımını ve eğlence dünyasının daha pek çok eserini önümüze serebilmektedir. Çoğunlukla ücretsiz olarak takip edilen bu eserler, aslında birilerinin kazancından, emeğinden ve korumaya çalıştıkları itibarlarından çalınan değerler olmaktadır. İnternette telif haklarının ihlali ve korsan eserlerin bu kadar kolayca yayılması, hak sahiplerine karşı işlenen suçların artmasına neden olmaktadır. Eğer, siz de bu mağduriyeti yaşıyor, internette telif hakkı ihlalini bildirme konusunda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, yasal haklarınızı sonuna kadar savunacak olan Distile Danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Telif hakkı ihlalini bildirme

Dizi telif hakkı ihlali bildirme

TV Yapımı telif hakkı ihlali bildirme

Sinema eseri telif hakkı ihlali bildirme

Korsan müzik telif hakkı ihlali bildirme

Prodüksiyon telif hakkı ihlali bildirme

Video telif hakkı ihlali bildirme

Yazılı eser telif hakkı ihlali bildirme

Tiyatro eseri telif hakkı ihlali bildirme

Yazılım telif hakkı ihlali bildirme

Ders programları telif hakkı ihlali bildirme

Görsel telif hakkı ihlali bildirme

Fotoğraf eseri telif hakkı ihlali bildirme

Yukarıda örneklerini sıraladığımız türde eserlerin telif haklarını internette koruma hizmeti almak için deneyimli ekibimize başvurabilirsiniz. Distile ekibi, telif hakkı sorunlarında yasal ve teknik çalışmaları sizin için başlatacak, emek hırsızlıklarının kısa sürede önüne geçecektir. Distile Danışmanlık, uluslar arası hukuk konularında uzmanlaşmış bir ekiple sizlere hizmet sunmaktadır. Telif hakkı ihlallerinde yabancı internet siteleri ve yazılımları dahil, yurtdışı kaynaklı arama motorlarında telif hakkı koruma çalışmaları yapılması için de bizden yardım alabilirsiniz.

Eser sahibi olarak, kendinizin çizdiği sınırlar dahilinde, ürettiğiniz eserleri meydana getirdiğiniz andan itibaren hak sahibi olursunuz. Kanun ve yasalarımız telif hakkı konusunda kesin ve nettir. Ancak, internet ortamında telif hakkını korumak, yasal çalışmaların yanında teknik girişimlerde bulunmayı da gerektirebilir. Israrla telif hakkı ihlali yapan internet sitelerinden içerik silmek için internet ortamını sürekli takip eden, analiz eden ve raporlama yapan deneyimli bir danışmanlık şirketiyle çalışmalısınız. Konusunda deneyimli ekibimiz, 2010 yılından bu yana, telif haklarını internette koruma hizmeti sunmaktadır.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir