Telif Hakları Size Ait Eserleri İnternetten Kaldırtmak

Telif Hakları Size Ait Eserleri İnternetten Kaldırtmak

Telif Hakları Size Ait Eserleri İnternetten Kaldırtmak

İnternetin sağladığı avantajların yanı sıra dezavantajlar da bulunmaktadır. Kullanıcıların telif hakkına sahip video, müzik veya film gibi içerikler internetten izinsiz bir şekilde kopyalanarak farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Bu durum kullanıcıları maddi açıdan oldukça zarara uğratmaktadır. Buna bağlı olarak Telif hakları size ait eserleri internetten kaldırtmak isteyebilirsiniz. Bu konuda Distile danışmanlık firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız müşterilerinin telif haklarını koruma, telif haklarını ihlal eden kişilerin gerektiği şekilde ceza almalarını sağlama, telif hakkına sahip eserlerin internetten kaldırılması noktasında her türlü işlemi gerçekleştirmektedir. Distile Danışmanlık firmamızdan yardım talep ettiğiniz andan itibaren firmamız çalışanları konuya dair genel bir çalışma planı hazırlarlar. Telif haklarına sahip kaldırtmak istediğiniz tüm içerikleri belirleyerek en kısa sürede tüm internet ortamından tamamının yok olmasını sağlarlar. Bunun yanı sıra konuyu izlemeye alarak telif hakkına sahip fakat başkaları tarafından kopyalanmış tüm eserlerinizin internet ortamında yayılması engellenir.

Telif Hakları Size Ait Eserleri İnternetten Kaldırtmak

Telif Hakkı İhlallerinin Önüne Geçmek

Distile Danışmanlık firmamız kontrollü bir çalışma planı hazırlayarak bu plan doğrultusunda sorununuzun en kısa süreçte başarılı bir şekilde çözüme kavuşmasını amaçlar. Distile Danışmanlık firmamızın vermiş olduğu hizmetler hakkında bilgi edinmek için öncelikle distile.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneririz. Bunun yanı sıra firmamız hakkında daha akılda kalıcı, gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bilgiler almak için direkt olarak +90 850 885 10 12 nolu telefonumuzu arayarak firmamız çalışanları ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Telif Hakkı İhlallerinin Önüne geçilmesi, içeriklerinizin korsan haline dönüşmemesi, maddi açıdan zarar görmemeniz için firmamız gereken bütün işlemleri gerektiği şekilde yapmaktadır. İnternet üzerinde 7/24 Distile monitör sistemi ile izleme altına alarak size ait kopya bir içeriğin açığa çıkması durumunda Distile ekip çalışanlarımız gerektiği durumlarda yasal yollara da başvurarak kopyanın hemen internet üzerinden kaldırılması sağlanır. Telif hakkına sahip içeriklerinize internet üzerinde herhangi bir kopyasının bulunmasına dair yapılacak olan işlemlerde konu hakkında telif hakkına sahip müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Distile Danışmanlık firmamız ile çalıştığınız süre boyunca firmamız çalışanlarının yapmış olduğu tüm işlemler rapor haline getirilerek müşterilerine sunulmaktadır. Firmamız tüm bu işlemleri çok makul fiyatlara yapmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir