Tescilli markamı internette nasıl koruyabilirim?

Tescilli markamı internette nasıl koruyabilirim?

Tescilli markamı internette nasıl koruyabilirim?

Yarattığınız markayı geliştirip, internet dünyasında güçlü bir şekilde var olmasını sağlamak isterken, önünüze çıkan engellerden biri de internette marka hırsızlığı konusudur. İnternette tescilli markayı korumak marka sahiplerinin günümüzdeki en büyük ihtiyaçlarından biridir. İnternet dünyasının imkanlarını başarılı bir şekilde kullanarak, markanızı büyütmek isterken, karışınıza çıkabilecek sorunlardan biri olan marka kopyalamanın önüne geçmek için, profesyonel bir destek almalısınız. Başarı ve kazancınızı yok sayan, ürettiğiniz değeri kendi değeri olarak kullanmak isteyenlere karşı acilen önlem almalı ve doğru bir strateji izlemelisiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

Tescilli markamı internette nasıl koruyabilirim?İnternette markamı izinsiz kullanıyorlar veya tescilli markamı internette nasıl korurum, gibi birçok şikayet ve sorunla oldukça sık karşılaşıyoruz. Tescilli marka ve ürünleri korumak ve internette telif hakkı konularında çalışma yapmanın yanında, müşterilerimize birçok alanda, internette itibar koruma hizmetleri sunuyoruz. Çalıştığımız müşterilerimizden aldığımız geribildirimlere dayanarak son yıllarda internette marka hırsızlığına karşı daha geniş kapsamlı hizmetler yürütmeye başladık. İnternette marka, logo, ürün hırsızlıkları karşısında, yasal ve teknik çalışmalar yürüterek, müşterilerimizin itibarını korumak, temel hedeflerimiz arasındadır.

Bir girişimci olarak, marka hırsızlığı ve taklidi karşısında alacağını önlemler büyük önem taşıyor. Marka tescili ve markanın takibi konusunda uzman kuruluşlarla çalışmanız gerekiyor. Bizler markanızı internette korumak için, 7-24 interneti takip ediyor, arama motorlarında  ve sosyal medya üzerinde markanızın ne şekilde yer aldığını tespit ediyoruz. Eğer markanızı sizden izinsiz kullanan internet siteleri veya markanızı taklit eden internet siteleri ve şahıslar varsa, bunlara karşı yapılacak çalışmaları derhal başlatıyoruz.

Yaptığımız bir diğer çalışmaysa, markanızın internette daha güçlü bir şekilde yer almasını sağlamak. İnternet dünyasının gelişimi ile ülkemizde milyonlarca insanın kullanmaya başladığı sosyal medya üzerinde, markanızın itibarını korumak ve hedef kitlenizle doğru bir şekilde buluşturmak istiyorsanız, Distile Danışmanlık ekibinin sosyal medya danışmanlığı hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz.

Markanız veya şirketinizle ilgili, internet üzerinde yürütülen karalama kampanyalarına karşı da ekibimizden destek isteyebilirsiniz. İnternetten içerik kaldırma hizmetlerimi ile olumsuz haber, video veya makaleleri internetten kolayca kaldırabilirsiniz. Detaylı bilgi için profesyonel ekibimizle iletişime geçmeyi unutmayın.

+90 850 885 1012

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir