Twitter saldırıları ve korunma yöntemleri

Twitter saldırıları ve korunma yöntemleri

Twitter saldırıları ve korunma yöntemleri

Sosyal medya müdavimlerinin yeni gözdelerinden biri olan Twitter, milyonlarca içeriğin paylaşıldığı önemli ziyaret noktalarından biri. Haberlerin, kişisel düşüncelerin yer aldığı Twitter, aynı zamanda büyük markaların ve girişimcilerin gözdesi olan bir yer haline geldi. Ülkemizde ve dünyada geniş bir kullanıcı ağına sahip olan Twitter’da güvenlik konusu da, artan kullanıcı sayısı ile birlikte önem verilmesi gereken bir kavram olmaya başladı. Yanlış içeriklerin, karalama kampanyalarının, bilişim suçlarının, negatif haberlerin de yer alabildiği Twitter’da saldırılar konusunu da ele almak yararlı olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Twitter, ilk ortaya çıktığında, üyelerinin kendi güncel durumlarını paylaştıkları bir alan olmayı hedefliyordu. Tanınmış kişi ve markalardan, sıradan kullanıcılara kadar, herkesin durum ve düşüncesini paylaştığı bu platform, giderek gelişerek yoğun bir içerik trafiğinin yer aldığı bir ortam haline geldi. Mesajlaşmanın, güncel haberlerin, duyuruların yer aldığı bu ortama kolayca üye olabilir ve hemen kendi düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Platformun bu kadar geniş bir kullanıma sahip olması ve kolayca paylaşım yapma imkanı, aynı zamanda Twitter’da sahte hesapların var olmasına neden olabiliyor. Bu konu da, Twitter saldırılarının bir başka boyutu. Sahte hesaplar üzerinden üretilen içeriklerle mücadele etmek oldukça zor bir süreç. Bu konuda profesyonel destek almak bazen kaçınılmaz olabilir.

 

 

Twitter saldırıları ve korunma yöntemleriTwitter’da Güvenlik

Hesabınızı güvende tutmak için bir kullanıcı olarak oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Güçlü bir şifre seçmek ve üyesi olduğunuz başka sosyal ağlardan farklı şifreler seçmek, adınızı, kişisel bilgi ve içeriklerinizi umumi bir şekilde paylaşmamak, dikkat etmeniz konulardan bazılarıdır. Farklı bilgisayarlardan, Twitter gibi sosyal ağlara girerken dikkatli olmalı ve işiniz bittikten sonra çıkış yaptığınızdan emin olmalısınız. Twitter’da hesap güvenliği konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, Distile Danışmanlık ekibinden yardım alabilirsiniz.

Twitter’da Saldırılarla Mücadele

Twitter’dan içerik kaldırmak için deneyimli ekibimizden yardım alabilirsiniz. İtibarınıza gölge düşürecek haberlerin, yorumların yer alabileceği Twitter’dan hesap silme veya kapatma hizmetli için bizimle görüşebilirsiniz. Ekibimiz, 2010 yılından bu yana sosyal ağlardan içerik kaldırma konusunda yoğun çalışmalar yapmaktadır. Sahte hesapların Twitter’dan silinmesi ve diğer sosyal platformlarda yer alan olumsuz içeriklerin temizlenmesi konusunda deneyimli ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir