Twitter Şikayet Botu Faydaları

Twitter Şikayet Botu Faydaları

Twitter Şikayet Botu Faydaları

Twitter ve Facebook birçoğumuzun hem haber hem sosyal olarak kullanmış olduğu platformlar arasında en yaygın olanlarıdır. Video paylaşımı, fotoğraf paylaşımı ve hesaplar üzerinde günlük birçok paylaşımı oluşturmak mümkün olacaktır. Özellikle Twitter üzerinden küfürlü içerikler ve yapmış olduğumuz paylaşımlara kötü yorumlar ortaya çıkabilmektedir. Sizi taciz eden bu paylaşımlardan kurtulmak istiyorsanız profesyonel ekiplerden destek alabilmeniz de mümkün hale geliyor. Olumsuz içeriklere müdahale ekibi ile hizmet veren distile ekibi sizlere bu konuda yardımcı oluyor. Facebook’ta aktif olarak kullanılan Facebook şikayet botu Twitter içinde uyarlanmaya çalışılıyor. Twitter şikayet botu faydaları başta bu çirkin içerikleri kaldırmaya yaramasıdır.

Twitter Şikayet Botu FaydalarıTwitter’da tehdit, küfür ve hakaret içeren mesajların ve hesapların ya da spam hesaplar için yapılan şikayetlerin Twitter tarafından aktif bir şekilde değerlendirilmesi bu tür bir uygulamaya ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır. Twitter hesabınızdan hakaret ve küfür içerikleri fotoğraf ve video paylaşımı aldıysanız yapmanız gereken distile ekibine yönelmektir. Twitter fenomenleri tarafından spamdan daha etkili olduğu belirlenen Twitter şikayet botu yaşamış olduğunuz olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Twitter hakkında şikayet oluşturmak istiyorsanız şikayet oluşturmak istediğiniz tweetin alt kısmında yer alan üç noktalı bölümde karşımıza çıkan seçeneklerde engelle veya bildir butonunu tıklayın. Daha sonra önünüze açılan pencerede talebiniz olan seçeneği işaretleyin ve bu kullanıcı kötü niyetli, taciz içeriyor… şeklinde seçeneğini tamamladıktan sonra çıkacak pencere de uygun yerleri işaretleyerek gönderim sağlayabilirsiniz. Böylece Twitter üzerinde şikayetlerinizi dile getirebilir ve şikayet oluşturabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Facebook şikayet botu gibi Twitter şikayet botu faydaları nelerdir merak ediyorsanız kendinizi aşırı özgür hissettiğimiz bu sosyal ağlar üzerinde daha dikkatli ve daha sorunsuz kullanım sağlayacağı düşünülmektedir. Facebook ve Twitter üzerinde şikayet botu oluşturarak şikayetçi olduğunuz kişilerin hesaplarının kapatılması veya spam oluşturulması sağlanmaktadır. Bu konuda Distile sizlere her zaman destek vermekte, problemlerinize kısa sürede çözüm sağlamaktadır. Distile ekibi bu konuda uzun yıllardır oluşturduğu aşamaları da dikkate alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu ekipten destekte bulunmak istiyorsanız online adresleri üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sosyal ağlar üzerinden paylaşım yaparken sorun yaşamanız engellenmekte huzursuz olmanızın önüne geçilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir