Twitter Şikâyet botu Ne İşe Yarar

Twitter Şikâyet botu Ne İşe Yarar

Twitter Şikâyet botu Ne İşe Yarar

Günümüzde sosyal paylaşım siteleri hemen hemen her insan tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Birçok insan özel hayatından videolarını ve fotoğraflarını yükleyerek sevdikleriyle paylaşmaktadır. En sık kullanılan siteler arasında facebook ve Twitter vardır. Bazen bu sitelerde olumsuz örnek olabilecek, paylaşımların karşımıza çıktığını görmekteyiz. Hatta bazen sizin fotoğraflarınızı izinsiz kullanarak ifşa etmektedirler. Kendi çıkarları için kullanıp üzerinde montaj yaparak farklı sitelerde kullanırlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Twitter Şikâyet botu Ne İşe YararÖrneğin Twitter kullanıyorsanız ve böyle bir durum başınıza geldiğinde Twitter şikâyet botu kullanmanız gereken tek yoldur. Şikâyette bulunduktan sonra hala bir sonuç alamadıysanız işinde uzman ekiplerle iş birliği yapmanızda fayda vardır.

Twitter Şikâyet Botu Nasıl Kullanılır

Facebook kullanıcıları için çok ince düşünerek birçok özellik ve ayrıcalık sunmuştur. Facebook şikâyet botu içinde ayrı bir pencere olarak düşünüp sunmuştur. Fakat Twitter, facebook kadar özellikli değildir. Twitter daha sade yalın paylaşımlarda bulunabilen insanlar için daha uygun bir sitedir. Twitter de karşımıza çıkan hoş olmayan paylaşımlar görmemiz mümkündür. Bunlar rahatsız edici fotoğraflar veya içerikler, argo kelime içeren durumlar, taciz edici mesajlar gibi daha birçok unsur bulunur.

Peki bunlardan nasıl kurtulabilirim diye düşünüyorsanız Twitter şikâyet botu ile içerikleri kaldırma size isteğinizde yardımcı olacaktır. Twitter de direk facebook şikâyet botu gibi bir olanak sunmasa da Twitter şikâyet botu yerine geçen support.twitter.com adresine şikâyette bulanabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise paylaşımda bulunan şahısın hesabını şikâyet edebilirsiniz. Rahatsız eden durumun veya içeriğin üzerinde bulunan üç noktaya tıklayarak paylaşımı kaldır seçeneğine tıklayarak hem paylaşımı şikâyet edebilir hem de paylaşımda bulunan şahısın hesabını kapattırabilirsiniz.

Distile İle Twitter Şikâyet Botu

Bütün çabalarınıza rağmen şikâyette bulunduğunuz fotoğraf veya içerik hala kaldırılmadıysa uzmanlardan yardım almanızı tavsiye ederiz. Distile yıllardır internet ortamında olumsuz örnek oluşturabilecek içerikleri kaldırmaktadır.

Müşterilerinin sorunlarını en iyi şekilde çözerek işinin garantisini vermektedir.  Distile ile Twitter şikâyet botunu kullanarak öncelikle işi takip eder. Aynı zamanda yasal yollarla da işi çözümüne ulaştırmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için distile ile iletişime geçebilir, bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir