Twitter ve Instagram Üzerinde Onaylı Hesap Alın

Twitter ve Instagram Üzerinde Onaylı Hesap Alın

Twitter ve Instagram Üzerinde Onaylı Hesap Alın

İnterneti hayatımızda aktif olarak kullanmaya başladığımız andan itibaren günlük aktivitelerimiz genellikle internete yönelik olmaya başlamıştır. Günlük hayatımızda ki aktivitelerde genellikle twitter, instagram veya facebook gibi sosyal ağlar yer almaktadır. Günümüzde instagram ve twitter dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Twitter ve instagram üzerinde sürekli fotoğraf veya içerik paylaşan kullanıcılar t*witter ve instagram hesaplarının çalınmasından ya da spam yemesinden dolayı tedirgin olabilirler. Bu durumların yaşanmaması için twitter ve Instagram üzerinde onaylı hesap alma çabasına girerler. Twitter ve Instagram üzerinden onaylı hesap alma basit bir işlem değildir. Şu süreçte onaylı hesapları sadece tanındık kişiler, markalar veya ünlüler kullanabilmektedir. Onaylı hesap verme işi Twitter ve Instagram yöneticilerine ait bir durumdur. Yöneticiler hesaplarınızı inceleme altına alarak hesaplarınızın doğruluğu ve güvenirliliğine göre hesabınızı onaylarlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

Twitter ve Instagram Üzerinde Onaylı Hesap AlınDistile İle Onaylı Hesap Alma

Distile Danışmanlık firmamız uzun yıllardır müşterilerine bilişim ve teknoloji alanı dahil internet ile alakalı her konuda hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız hizmet vermeye başladığı günden itibaren müşterilerimizin internet üzerinde gerçekleştiremediği işlemlerin kısa sürede tamamlanmasına, mağdur kaldıkları durumlarda mağduriyetlerinin giderilmesine veya rahatsız oldukları her türlü video, fotoğraf veya içeriklerin kaldırılmasını sağlamaktadır. Twitter ve Instagram üzerinden onaylı hesap alma da vermiş olduğu hizmetlerden birisidir. Twitter ve Instagram hesaplarını güven altına almak isteyen, çalınmasına veya spam yemesine engel olmak isteyen kullanıcılar firmamıza başvuru yaparak firmamız çalışanlarından konuya dair yardım alabilirler.

Twitter ve instagram hesabınızın onaylanma ihtimali varsa Distile Danışmanlık firmamız bu ihtimaller üzerine yoğunlaşarak hesabınızın yöneticiler tarafından güvenilir ve doğru hesap olduğuna dair çalışmalar yapılır. Bu sayede hesap yöneticileri hesabınızın doğruluğuna dair gerekli işlemleri tamamladıktan sonra Twitter ve Instagram hesabınızın onaylı hesap haline gelmesini sağlar. Sizde bu konuda mağdursanız ve konunuzun kısa sürede çözüme kavuşmasını istiyorsanız +90 850 885 10 12 nolu çağrı numaramızdan bize ulaşabilir veya [email protected] adresimize mail alarak firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlere dair teklif formunu talep ederek bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Twitter ve Instagram üzerinden onaylı hesap alma ancak Distile ile mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir