TWİTTER’DA İSTENMEYEN İÇERİĞİ KALDIRIYORUZ

TWİTTER'DA İSTENMEYEN İÇERİĞİ KALDIRIYORUZ

TWİTTER’DA İSTENMEYEN İÇERİĞİ KALDIRIYORUZ

Dünyanın en yaygın kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter üzerinden içerik kaldırma sorunu birçok kullanıcının sıkıntısı olmaya başladı. Twitter adeta birçok internet kullanıcısının günlük bir ihtiyacı olmaya başladı. Atılan tweet sayısının yoğunluğuna baktığımızda farklı içerikte bilgilerin Twitter üzerinden ilgi gördüğünü, haber, düşünce ve mizah gibi içeriklerin internet kullanımının büyük bir bölümünü oluşturduğunu görebiliyoruz. Bu sosyal medya üzerinde gezmek, düşüncelerimizi paylaşmak elbette oldukça keyifli. Ancak bu platformda yapılan bazı paylaşımlarımız sonradan bizi rahatsız edebilir. Anlık düşüncelerle hata yapma payımızın olduğunu varsayarak bu içeriği kaldırmak isteyebiliriz. Bu noktada tweet kaldırma sorunumuzu çözecek uzman bir desteğe ihtiyaç duyabiliriz. Twitter paylaşımlarını kaldırma bazen şahsımız, şirketimiz veya markamız için de gerekli olabilir. Hakkımızda yapılan olumsuz haberleri kaldırmak yine itibarını korumak isteyenlerin bir ihtiyacı olabilir ve uzman bir destek bu sorunlara bir çözüm getirebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

Twitter üzerinden içerik kaldırma

Twitter gibi sosyal medya siteleri üzerindeki rahatsız edici ve itibarımızı zedeleyici videoları kaldırmak ise işin ayrı bir boyutu. Sosyal medya üzerinde itibarımızı korumamız çok önemli. İster kendi paylaşımlarımız için, isterse bizimle ilgili olumsuz paylaşımlar için artık çaresiz olmadığımızı bilmemiz gerekiyor. İnternet günlük yaşamımızın önemli bir parçası olsa da çoğu zaman bilgi kirliliğine ve karalama  kampanyalarına sebebiyet verebiliyor. İnternette içerik kaldırmak için bu konuda çalışan ve sizin adınıza binlerce içeriği kontrol eden uzman bir kadro elbette var. İtibarınızı korumak ve geleceğe güvenle adım atmak için siz de böylesi bir desteği elde etme şansı bulabilirsiniz.

İnternette sizi güvenle koruyacak, istenmeyen paylaşımları kaldıran ve daha onlarca mükemmel çözümle elinizden tutan Distile Danışmanlık 2010 yılından beri sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Distile Danışmanlık her gün artan memnun müşteri sayısıyla internette sizin daha güvenli ve başarılı olmanızı sağlıyor. İçeriklerin kaldırılması yanında arama sonuçlarında algı yönetimi, sosyal medya takip ve raporlama, eski haberleri sonuçlardan kaldırma ve internette izinsiz adınızın kullanılması gibi onlarca hizmeti bir araya getiren Distile Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir