Twitter’dan Fotoğraf Kaldırma

Twitter'dan Fotoğraf Kaldırma

Son zamanlarda yaşanan sosyal medya tutkusu paylaşımların her gün bir önceki günden daha fazla artmasına neden olmaktadır. Genci yaşlısı hemen hemen hepimiz her gün yeni bir paylaşımda bulunmaktayız. Kimi zaman hatta çoğu zaman bir fotoğraf bazı zamanlarda birkaç söz paylaşımı yapmaktayız.

twitterdan-fotograf-kaldirma

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yanlış bir fotoğraf paylaştık ne yapmalıyız?

Twitter da yine sosyal medya programlarının içinde önemli bir yere sahiptir. Gün geçtikçe üye sayısı artan bu sosyal medya sitesi fenomen olmuş durumda. diyelim ki siz de bu sosyal medya programına üyelerden birisiniz. Ve bir gün twitter da paylaştığın fotoğrafı kaldırmanız gerekti. Bunun için ne yapmalısınız içerik kaldırma işinde size profesyonel olarak yardımcı olacak bir site bulunmaktadır. Kısaca bilgi vermek gerekirse öncelikli olarak twitter sayfasına giriş yapmalısınız daha sonra kaldırmak istediğiniz fotoğrafı açmalısınız fotoğrafın sağ üst köşesinde bulunan alt alta üç noktaya tıklamalısınız ve buradan sil seçeneği seçerek işleminizi sonlandırmalısınız. Ancak bazen başka kullanıcılar, size ait fotoğraf yayınlayıp, sosyal medyada paylaşabilir. Bu gibi durumlarda, profesyonel destek almanız gerekir. Başka hesaplarda yer alan görselleri, ne yazık ki kaldırmanız mümkün değildir.

Kaldırdığınız fotoğrafın dönüşü olmayacak

Unutmayalım ki her işte olduğu gibi bu işte de bir uzmandan yardım almak işin en doğrusu olacaktır. Twitter dan fotoğraf kaldırma işi elbette ki önemli bir iştir. Bunun için sizlere içerik kaldırma konusunda profesyonel hizmet veren bu siteden yardım almanızı öneririm. En doğrusu bu olacaktır.  Bu site Size olayı en pratik yollardan anlatarak en doğru hizmeti sunmaktadır.

Twitter’dan Fotoğraf Kaldırma” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Aysu Hanım Merhaba,

   İnternet üzerinden her türlü içeriğe müdahale edebilir, internetten, sosyal ağlardan fotoğraf kaldırma ve kalıcı olarak silme işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir