Twitterdan Yazı Kaldırma

Twitterdan Yazı Kaldırma

Twitter’dan yazı kaldırma

Günlük faaliyetlerimiz arasından sosyal medya sitelerinde gezmek, paylaşım yapmak, yazı yazmak standart olmuş duruma geldi. Ancak insan olarak hepimiz hata yapmaya meyilli olduğumuz için yanlış şeyler yazabiliyoruz sosyal medya da bazen. Bu paylaşımlar başımızın ağrımasına neden olabiliyor ya da bizi tam olarak ifade etmiyor. Twitter yazı paylaşımı konusunda en popüler sosyal medya uygulamasıdır. Twitter’dan yazı kaldırma nasıl olur şimdi sizlere onu anlatalım. Twitter’dan yazı kaldırmak için sitemiz siz değerli kullanıcılarına içerik kaldırmak için profesyonel destek vermektedir. Sorun yaşadığınız yerde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

twitter

Kızdığınız bir durum ya da kişi için içinde küfür içeren içerikler paylaştınız ya da ifade etmek istediğiniz şekilde içeriğinizi oluşturmadan paylaşım yaptınız. Merak etmeyin kolay bir şekilde bu içerikleri Twitterdan kaldırabilirsiniz. Twitter’dan yazı kaldırma için yapmanız gereken attığınız tweet’e gitmek. Resimde gördüğünüz 3 nokta ile gösterilen “daha fazla” linkine tıklıyorsunuz. Açılan menüde en altta yazan “Tweeti Sil” seçeneğini tıklayarak içeriğinizden kurtuluyorsunuz.

twitterdan-icerik-kaldirma

Eklediğimiz resimlerden kolaylıkla yapmanız gerekenleri göreceksiniz. Son olarak Twitter sizin tweet’i kaldırıp kaldırmak istemediğinizi onayınıza sunacaktır. “Sil” seçeneğine tıklayarak istemediğiniz içerikten kurtulmuş oluyorsunuz. Twitter’dan yazı kaldırma işlemi bu kadar basittir. Sosyal medya’da yaşadığınız sorunlar için bizimle iletişime geçerek, profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. Unutmayın her insan hata yapar, önemli olan hatanızı anlayım onu en hızlı nasıl telafi edeceğinizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir