URL Silme ve Görüntülenmesini Engellemek

URL Silme ve Görüntülenmesini Engellemek

URL SİLMEK VE GÖRÜNTÜLENMESİNİ ENGELLEMEK

URL silme ve görünmemesini sağlama farklı boyutlarda ele alınması gereken bir konudur. İnternet kullanıcıları URL adreslerini doğrudan girebilir veya Google gibi araçlarla URL adreslerine ulaşabilirler. Bu durumda Google’dan bilgi kaldırma veya farklı internet sitelerinden bilgi kaldırma arasındaki farkı bilmeniz gerekir. Google ve Yandex gibi arama motorlarından bilgi kaldırma işlemiyle internet sitelerinden bilgi kaldırma işlemi farklıdır. Arama motorları sizinle çeşitli internet siteleri arasında köprü kurmayı hedefleyen, onları sizler için sıralayan araçlardır. Arama motorlarında ve web sitelerinde farklı çalışmalar yaparak URL ve içerik temizlemesi yapılabilir. Bu konuda uzman bir ekiple çalıştığınızda görünmesini istemediğiniz URL ve , internet üzerindeki diğer kişisel veya kurumsal bilgileri temizleyebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İstemediğiniz içeriklerin kaldırılması işlemi ise yine arama motorlarından ayrı, içerikleri barındıran sitelerden ayrı olarak yapılan işlemlerdir. İstenmeyen bilgilerin silinmesi için internet üzerinde bu işlemleri gerçekleştirecek, uluslararası yasalara uygun hareket edecek bir distilasyon ekibinden destek almalısınız. Distilasyon hizmeti veren kuruluşlar sizin için silinmesini istediğiniz verileri 7/24 takip eder ve raporlama işlemi yapar. Şahsınızı veya kurumunuzu ilgilendiren olumsuz haberlerin internetten kaldırılması, internetten video kaldırma ve internetten resim silme işlemleri distilasyon çalışmaları kapsamına girer.

 

internet-ortaminda-marka-ihlali

 

İnternette itibar ve algı yönetimi yapan, 2010 yılıdır müşterilerine kaliteli hizmet sunan Distile Danışmanlık sayesinde yukarıda bahsettiğimiz hizmetleri edinebilirsiniz. İnternette içerik kaldırma çalışmalarını konusunda deneyimli bir ekiple yerine getiren Distile Danışmanlık ile sosyal medyada güçlü bir itibara sahip olabilirsiniz. Online distilasyon hizmetlerimizin hedefi internet üzerindeki kurumsal, şahsi değerinizi korumak ve marka değerinizin zarar görmemesini sağlamaktır. Ekibimiz ülkemiz için yeniliklerle dolu hizmetleriyle bir çığır açmış, 300’ün üzerinde çalışmayı başarıyla yerine getirmiştir. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler başlıca şöyledir:

Fotoğraf ve video içeriklerini kaldırma

Haberleri kaldırma / aramalarda çıkan haberleri kaldırma

Marka ihlallerini engelleme

Marka sahtekarlığının önüne geçme

İzinsiz isim kullanımına müdahale etme

Telif hakkınızı koruma

Dijital PR ve yeni nesil sosyal medya danışmanlığı

Sosyal medyada algı yönetimi

Sahte hesapların kapatılması

Film ve müzik kopyalarını kaldırma

Sosyal medya takip ve raporlama

Online kriz yönetimi

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir