Uygunsuz Videoları Youtube ve Vimeo’dan Kaldırtmak

Uygunsuz Videoları Youtube ve Vimeo’dan Kaldırtmak

Uygunsuz Videoları Youtube ve Vimeo’dan Kaldırtmak

Hepimizin bildiği gibi internet artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte özellikle günlük hayatımızda kullandığımız birçok sosyal ağlar ve medya kanalları bulunmaktadır. Vimeo ve youtube ’da bu sosyal medya hesaplarından biridir. Araştırma yaparken, video izlerken karşınıza izlemek istemeyeceğiniz ve sizi rahatsız edecek türden videolar çıkabilir. Youtube ve vimeo’ da karşınıza çıkan bu videoları hemen silmek için çalışmalara başlarsınız. Kendinizin üstesinden gelemediği durumlarda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda Distile Danışmanlık firması bir telefon kadar uzağınızda yer almaktadır. Distile Danışmanlık firmamıza hemen ulaşmak ve yardım almak için +90 850 885 10 12 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Uygunsuz Videoları Youtube ve Vimeo’dan KaldırtmakVimeo Ve Youtube’ dan Video Kaldırtma

Vimeo çok yaygın olmayan fakat kaliteli videoların paylaşıldığı bir sitedir. Youtube ve vimeo’ da karşınıza çıkan uygunsuz videoları kaldırmak bazı zamanlar çok kolay olduğu gibi bazı zamanlar biraz uğraştırıcı olabilir. Çünkü vimeo ve youtube üzerinden videoların kaldırılması için bu alanlarda ki yöneticilere müracaat etmek gereklidir. Müracaat ettiğiniz yerlerden kısa sürede dönüş alamıyorsanız daha derine inmeniz gereklidir. Bazen dilekçeler gönderip başvurular yapmanız gereklidir. Fakat sizin bu gibi prosedürler ile uğraşmaya vaktiniz yoksa Distile Danışmanlık firmamız ile iletişime geçerek bizden yardım talep edebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Danışmanlık firmamız uzun yıllardır bilişim alanında hizmet vermiş ve halen vermeye devam etmektedir. Vermiş olduğu hizmetler sayesinde edinmiş olduğu tecrübeler ile uygunsuz videoları youtube ve vimeo’ dan kaldırtmak konusunda uzun soluklu bir çalışma yürüterek sorunlarınızın istediğiniz şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Distile firmamız da çalışan ekibimiz sürekli olarak bilişim alanında faaliyet gösterdiği için bu alanlarda yeteri kadar tecrübe ve deneyim sahibidir. Konu ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları Distile Danışmanlık firmamız ile paylaşabilirsiniz. Sorunlarınızın çözümü ile alakalı süreç ilerlerken konu ile alakalı istediğiniz her türlü prosedürün uygulanması için ekibimiz ile iletişim içinde kalabilir aynı zamanda ilerleyen süreç hakkında çalışanlarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Distile Danışmanlık firmamız müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş ve çalışmalarını, danışmanlık ücretlerini de buna yönelik olarak hazırlamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir