Video ve Resimler Arama Motorlarından Nasıl Kaldırılır

Video ve Resimler Arama Motorlarından Nasıl Kaldırılır

Modern çağ ile hayatımıza hızlı giriş yapan internet kullanıcılarının yetenekleriyle birlikte kendi içinde youtube, dailymotion, yandex görseller ve google görseller gibi alanlarda oldukça ilerlemiştir. Bu gibi sitelerde bazen uygunsuz +18 veya rahatsız edici videolar ve resimlerle karşılaştığınızda siteyişikayetederek bildirim gönderiyor olabilirsiniz. Ancak bu yöntem internetten video ve resim silme konusunda kesin çözüm değildir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bunun için profesyonel bir eğitime ihtiyacınız vardır.  Bu konuda tecrübeli olan distile danışman ekibi yıllardır işinde oldukça başarılıdır. Video ve resimleri sadece siteden değil genel kaynağından tamamen geri gelmeyecek şekilde yok etmektedir.

İnternetten Video ve Resim Kaldırma Yöntemleri

Distile uzman kadrosuyla internette görmek istemediğiniz videoları ve resimleri hızlıca sonuca ulaştırır. Örneğin size ait film müzik gibi eserlerin ihlalleri durumunda distile sorunun önüne geçilmesi konusunda çalışmaları vardır. Öncelikle adınıza veya firmanıza uygun olmayan içeriklerin internet üzerinde yayınlanması durumunda uzmanlar belirli bir plan yapıp o doğrultuda ilerlemektedir.

Video ve Resimler Arama Motorlarından Nasıl KaldırılırBu içeriklerin tamamen kaynaklarından silinmesi aynı zamanda hukuki işlemlere birlikte yürütülmektedir. Ayrıca kaldırılması durumunda tekrardan yayınlanmasın diye çalışılanlarımız gerekli takip analizini sürdürür. Göründüğü kadar kolay olmayıp internet üzerinden video ve resim kaldırma talebiniz üzere biraz zaman alsa da sorun kökten çözülür.

Video ve Resim Kaldırma da Distile Danışmanlık

İnternette artık rahatsızlık duyduğunuz görmek istemediğiniz içeriklerden kolayca kurtulabilirsiniz. Yararlı paylaşımların yanı sıra olumsuz örnek olabilecek içeriklerde paylaşılması mümkündür. İşte burada devreye distile giriyor. Sizin üzerinizden paylaşılan gizli videolarınızı kaldırmak istediğinizde distile ekibimizle iletişime geçebilir yardım isteyebilirsiniz. Artık yüksek maliyetlere gerek kalmadan küçük ödemelerle işinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Bu konuda içerikleri tamamen kaldırmakla kalmayıp tekrar yüklenmesini de engellemektedir. Sizde bu sorunlarla uğraşıyor ve çözüm yolu arıyorsanız Distile ile resim ve video kaldırma hizmetine yönelmeye başlayabilirsiniz. Kaliteli hizmetiyle yıllardır çizgisini bozmadan bu yolda ilerleyen distile ekibi artık istemediğiniz içerikleri sonsuza kadar temizleyeceğinden emin olabilirsiniz. Distile silinen verilerin geri gelmeyeceğinin yüzde yüz garantisini verir. Daha detaylı bilgi için distile web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim bilgilerinden yetkililer ile irtibata geçebilirisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir