Vimeo Üzerinden Video Kaldırma 

Vimeo Üzerinden Video Kaldırma 

 

İzniniz dışında yapılacak video paylaşımları firma kariyerinizin kötüye gitmesine neden olacaktır. Çevrenizde kötü bir itibar uyandırmak sizleri ileriye değil geriye götürmeye neden olacak istenmeyen durumların başındadır. Kariyerinizi olumsuz yönde etkilemeye neden olacak görsellerin en hızlı şekilde kaldırılması için distile şirketimizden yardım alabilirsiniz. Vimeo Üzerinden Video Kaldırma konusunda verilecek profesyonel destek sayesinde artık sizlerde istenmeyen içeriklerin haricinde videolarında online platformdan kalıcı şekilde kaldırılmasını sağlayacaksınız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

twitter-hassas-medya-icerikleri-kaldirmaİşte tam da bu noktada gerekli takiplerin yapılabilmesi için kusursuz bir çalışma ortaya konuyor. Distile ekibiyle bir plan ortaya konup yenilikçi ve çözüm getirecek stratejiler belirleyerek sizlere itibarsızlaşmaya neden olacak tüm etkenleri çevrenizden uzak tutuyor. Vimeo Üzerinden Video Silme istediğiniz an yapmanız gereken ise bu konuda uzman desteği en güzel şekilde sizlere verecek olan firmamızla iletişime geçmeniz olacak. Özellikle sahip olacağınız sosyal medya gücü de videoların en üst düzeyde izlenilmesine zemin hazırlayacaktır. Kendisini en güzel şekilde yenileyerek müşterilerine yönelik olumlu dönüşler yapan distile farkıyla aradığınızı bulacaksınız. Aynı zamanda yalnızca Vimeo içeriklerin silinmesi konusunda değil hesapların kapatılması ile ilgili olarakta profesyonel destek tarafınıza sağlanacaktır.

İnternet dünyasında artık daha aktif rol oynamak sizleri bir iki basamak kısa süre diliminde yukarıya taşıyacaktır. Vimeo, içeriğini kullanıcıların oluşturduğu bir kullanıcı sitesi olduğundan dolayı doğal olarak sizleri kıskanan, taklitlerinizi yapmaya çalışan ya da sizleri rahatsız eden içerikleri paylaşan kullanıcılar çok fazla olacaktır. Bunların önüne geçebilmeniz adına da başarılı distile ekibimizden hemen yardım almaya çalışabilirsiniz. Vimeo video içeriklerin sorun yaşanmadan en kısa süre zarfı içerisinde kaldırılması konusunda her bir işlem tüm titizlikle yapılmaktadır. O halde hemen bu hizmetlerden yararlanmaya başlayın.

Vimeo Üzerinden Video Kaldırma ” te bir düşünce

 1. Necati Değer diyor ki:

  Vimeo adlı siteye kötü amaçlı bazı insanlar benden habersiz benim adıma uydurma bir video atmışlar konu ile ilgili sizden geri dönüş bekliyorum.

  • Distile diyor ki:

   Necati Bey Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. Vimeo üzerinden video silme ve kalıcı olarak videoları kaldırma konusunda size hizmet verebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. İnceleyip sorununuzu çözmek üzere yardımcı olmak isteriz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.
   İyi günler dileriz.

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Söz konusu sayfa linkini bize iletir misiniz? Vimeo videolarını 3 gün içerisinde silebiliyoruz. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir