Wikipedia.org üzerindeki içerikler

Wikipedia.org üzerindeki içerikler
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Vikipedi Projesi(Bilinen adıyla Wikipedia.org) 2001’de özgür ansiklopedi sloganı ile kurulmuş, kullanıcıların aynı zamanda içerik üretebildiği, çok kullanıcılı bir bilgi deposu. Türkçe Vikipedi sayfası ise Mart 2003 yılında yayın hayatına başladığından bu yana Türkiye’de pek çok şahıs, kurum ve kuruluş burada yer alıyor. Türkçe Vikipedi‘nin kurulduğu sıralar yavaş yavaş artan içerisindeki makale sayısı Aralık 2004’te 2.000 civarında iken, Ağustos 2015 itibariyle bu sayı 250.000’i geçmiştir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
[/vc_column_text][vc_single_image image=”5140″ img_size=”large” alignment=”center” img_link_large=”yes” title=”Zamana göre Türkçe Vikipedi’deki madde sayısı”][vc_column_text]

Viki‘deki tartışma sayfaları, yönlendirmeler vs. sayıldığında ise tr.wikipedia.org uzantısına sahip 1.376.381 sayfa mevcuttu biz bu satırları yazarken. En can alıcı kısım ise her kullanıcının düzenleyebildiği, kendince referanslar vererek, kaynak belirterek genişletebildiği bu sayfa ve maddelerin 2003’ten bu yana ne kadar değişime uğradığı bölüm olsa gerek. 1.376.381 sayfa bugüne kadar tam 17.119.576 sayfa değişikliğine maruz kalmış. Bu da demektir ki Vikipedi üzerindeki Türkçe yazılı makalelerin her biri ortalama 12,44 kere değişikliğe uğramış.

Biz de bu değişikliklerin sizin lehinize, yararınıza olması ile ilgileniyor, pozitif algı çalışmalarımızla her ne kadar Vikipedi içerisinde yoruma dair bir içerik bulunduramasak da verilen referans içerikler neticesinde sizin şahsınızı ya da markanızın itibarını bu ortamlarda koruyup düzenliyoruz.

Wikipedia.org üzerinde sayfa oluşturmak, değiştirmek, düzenlemek, eklemeler yapmak ve benzeri konularda profesyonel çalışmalar gerçekleştirmeyen kişilerin uyguladığı çözümler ne yazık ki kısa süreli olabiliyor. 700.000’den fazla kayıtlı kullanıcısı olan Türkçe Vikipedi sayfalarının her ay da 4.000 civarında düzenleyen kullanıcısı mevcut. Her kullanıcının sizin eklediğiniz ya da düzenlediğiniz içerikte değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu düşünürsek bu konuda kalıcı olmanın kolay olmadığı aşikar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir