WordPress Blog Sitesi Kaldırma ve Silme

Wordpress Blog Sitesi Kaldırma ve Silme

WordPress Blog Sitesi Kaldırma ve Silme

WordPress internet dünyasının en çok kullandığı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet sitelerinin kurulumundan blog sayfalarının açılmasına varıncaya kadar çok geniş bir yelpazede kullanılan bu uygulama, internet dünyasının olmazsa olmazlarındandır. İnternet üzerinde site kurmak biraz zahmetli bir uğraş olduğu için genellikle blog sayfaları tercih edilmektedir. Blog sayfalarının çoğunlukla ücretsiz olması da çok fazla tercih edilmesinin nedenleri arasında yer almaktadır. WordPress uzantılı blog siteleri ise normal blog sitelerinden çok daha profesyonel bir yapıya sahip olmaktadır. Bundan dolayı pek çok kişi wordpress uzantılı blog sitesi kurma konusunda istekli olmaktadır. Ancak zaman zaman internette yer alan blog sayfalarının silinmesi ya da kaldırılması gündeme gelmektedir. Bu durum wordpres uzantılı blog siteleri içinde geçerli bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda wordpress blog sitesi kaldırma ve silme işlemi gündeme gelmektedir. Bizden hemen bu konuda teklif alabilir birkaç saat içerisinde kaldırtmak istediğiniz içeriklere müdahale edebilirsiniz, hemen teklif alın.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

WordPress Blog Sitesi Kaldırma ve Silme İşlemi Aşamaları

Şayet blog sitesini kurduktan sonra yeterince vakit ayıramıyorsanız sitenin kapatılması en mantıklı karar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda wordpress blog sitesi kaldırma ve silme işleminin nasıl gerçekleştirildiğini bilmek önem kazanmaktadır. Silme işlemi aşamaları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Admin paneline giriş yapın
 • Sağ menüden araçları bulun
 • Araçlar kısmındaki delete site sekmesini tıklayın
 • Açılan pencereye neden sildiğinize dair bir bilgi girin
 • Blog adını ve içeriğini kalıcı olarak sil seçeneğini tıklayın
 • WordPressin mail adresine göndermiş olduğu maili açarak ilgili yeri tıklayın

Bütün bu aşamalardan sonra wordpress blog sitesi kaldırma ve silme işlemi başarılıyla tamamlanmış demektir.

WordPress Blog Sitesi Kaldırma ve Silme Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

WordPress blog sitesi kaldırma ve silme konusunda oldukça dikkat etmek gerekli olmaktadır. Zira wordpress bolg sitesi silindikten sonra tekrar geri yüklenememektedir. Bundan dolayı öncelikli olarak blog sitesinin kaldırılmasını ve silinmesinden emin olup olmadığınızı bilmeniz gerekli olmaktadır. Bu doğrultuda uzunca süreler ayırarak ve emek harcayarak oluşturmuş olduğunuz blog sayfanızın kaybedilmesinin önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca silme işlemini tam olarak gerçekleşip gerçekleşmediği kontrol etmek de dikkat edilecek bir diğer husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

WordPress Blog Sitesi Kaldırma ve Silme” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Distile olarak internet üzerinden kaldırılması istenen olumsuz içerik üzerine çalışma yapıyoruz. Eğer bu şekilde bir talebiniz söz konusuysa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir