www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Wordpress.com üzerinde bir yazıda adım geçiyor! | Distile

Wordpress.com üzerinde bir yazıda adım geçiyor!

WordPress.com üzerinde bir yazıda adım geçiyor!

WordPress Nedir?

Dünyanın en çok kullanılan Blog sitelerinden biri olan WordPress, internet kullanıcılarının özgürce sayfa oluşturma imkanı bulduğu bir platform olarak popülerliğini koruyor. Blog sayfalarını ücretsiz olarak oluşturma kolaylığı ile çok tercih edilen bu Blog sitesi üzerinden, dilediğiniz alanda içerikler üretme imkanı bulabilirsiniz. Üstelik, WordPress hesap açma işlemi oldukça kolay. Üyeliğinizi dakikalar içinde tamamladıktan sonra, dilerseniz site üzerindeki temaları kullanarak, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan paylaşım yapabilirsiniz. Sitenin hazır kaynak imkanı sayesinde deneyimli kullanıcılar, amaçlarına uygun bir şekilde, tamamen profesyonel tasarımlar hazırlayabilirler.

WordPress Şikayet

Biz bu yazımızda, popüler Blog sitelerinden biri olan Worpress üzerinden içerik kaldırma konusu, sizler için ele alacağız. Çok tercih edilen ve özgür bir şekilde içerik yayınlamaya imkan veren WordPress üzerinde, kimi zaman istenmeyen içeriklere rastlayabiliyoruz. Bazı müşterilerimiz bize “WordPress üzerinde adım geçiyor“, “WordPress’ten haberlerimi kaldırmak istiyorum“, “WordPress sayfası nasıl kapatılır“, gibi şikayet ve sorularla geliyor. Bizim temel görevimiz olan, internette itibar yönetimi hizmetimiz sayesinde, bu tür problemlere kalıcı çözümler üretebiliyoruz.

 

Worpress Çözümleri

Uzman ekibimiz sizler için , WordPress yazı silme, Worpress Blog silme işlemlerini çok kısa sürede ve düşük bir bütçe ile yerine getirebilmektedir. Kaldırmak istediğiniz içerikler sizin yayınladığınız içerikler olabilir. Bu durumda hem WordPress üzerinden, hem de arama motorları üzerinden içerik temizleme işlemleri uygulanacaktır. Tam anlamıyla profesyonel bir destek sunan ekibimiz sadece site üzerinden değil, tüm internet siteleri ve arama motorlarından bilgi kaldırarak görevini yerine getirir.

İtibarınıza gölge düşüren Blog sitelerini kapama, Blog yazılarını silme hizmetlerimiz sayesinde, şahsınızın veya kurumunuzun internette daha güvenli bir şekilde yer almasını sağlıyoruz. 2010 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz projelerle, %100 memnun müşteri potansiyeline sahip kuruluşumuzla hemen şimdi çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hızla büyüyen internet dünyasında etkin bir şekilde yer almak için, itibar koruyan ve geliştiren çalışmalarımızla tanışın. Dijital PR hizmetlerimiz için bizi arayın ve sosyal ağlar üzerinde başarınızı arttırın.

İrtibat İçin:

+90 850 885 1012Bir Cevap Yazın