WordPress Sayfası Nasıl Kapatılır

Wordpress Sayfası Nasıl Kapatılır

WordPress Sayfası Nasıl Kapatılır?

En çok kullanılan panellerden bir tanesi wordpress paneldir. WordPress.com da yönetimin siz de olduğu bir blog oluşturulur ve artık bu bloğu silmek istiyorsanız ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız o zaman yapmanız gereken profesyonellerden yardım talebinde bulunmaktır. Bloğunuzu silmeden önce blog sildiğimizde kişisel profilinizin silinmesi mümkün olmaz.

WordPress sayfası nasıl kapatılır?

Wordpress Sayfası Nasıl KapatılırEğer aynı kullanıcı adına kayıtlı çok daha fazla blok hesabı varsa hangisini silerseniz o silinir. Diğerleri kalır. Ancak sildiğiniz blog bir kere silindiği zaman bir daha da geri gelmez ve aynı ismi bir daha alma imkanınız da bulunmaz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

WordPress sayfası nasıl silinir diyorsanız öncelikli olarak wordpress.com’dan hesabınıza giriş yapmanız gerekir. “Sitelerim” sayfasından giderek orada açılan listeden silecek olduğunuz bloğu bulup üzerine tıklayıp site yönetim paneline geçiş yapabilirsiniz. Burada site yönetim paneli açıldıktan sonra wp yönetici başlarına tıkladıktan hemen sonra yeni bir sayfada silinecek olan bloğun yönetim paneli açılmış olacaktır. Sol tarafta menüden araçlar başlığı tıklanarak alt menüsünde siteyi sil kategorisini seçmeniz gerekiyor. Bu butona tıkladıktan sonra karşınıza onay kutusu gelecek ve burada da silinecek sitenin tam adresini yazarak bu siteyi sil butonuna tıkladıktan sonra silinecek blog adresini doğru olarak girdiğiniz takdirde bloğunuz tam olarak silinecektir ve bir daha aynı bloğu ve aynı ismi kullanma şansınız bulunmamaktadır.

WordPress.Com Nasıl Çalışır?

Google ve benzeri arama motorlarında indeksleri olanların birkaç ay içerisinde yavaş yavaş tamamen silineceği WordPress sayfaları bloğu silmeden önce panelden site içeriğinde bilgisayarınıza yedekleme yapmanız gerekir. Başka bir WordPress bloğu açtığınızda da eski içeriklerinizi koruyarak yükleyebilmeniz mümkündür.

WordPress sayfası nasıl silinir? sorusuna gelmeden önce WordPress nedir diyorsanız öncelikli olarak bu konuda bilgi sahibi edinebilirsiniz. Blog yazarı olmak istiyorsanız yayın yapacağınız platform oldukça önemlidir. Platformunuzun kolay bulunabiliyor olması, tasarımın kolay değiştirilmesi, arka planında yazılımsal olarak müdahalelerde bulunabilme imkanına sahip olabilmeniz, eklentiler ve uygulama profilinin özelliğinin bulunması en dikkat çeken özellikleri arasında yer almaktadır. Blogger ve WordPress sizlere bu konuda kullanım sağlayacak iki önemli etkendir. WordPress dünyanın en çok kullanılan blog yazılımı olarak tanınmaktadır. Oluşturmuş olduğunuz web sitelerinin tabanı ve yönetimi WordPress tema üzerinden gerçekleştirilmektedir WordPress açık kaynak kodlu bir yazılım olması nedeniyle ücretsiz bir şekilde tüm kodlarına müdahale ederek sitenizi dilediğiniz gibi şekillendirilme olanağını sizlere tanımaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir