www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Wordpress ve Blogspot içerik silme ve kaldırma | Distile

Wordpress ve Blogspot içerik silme ve kaldırma

WordPress ve Blogspot içerik silme ve kaldırma

Seyahatten eğlenceye, edebiyattan magazine kadar birçok alanda, özgürce paylaşım yapmamızı sağlayan araçlardan biri de blog siteleridir. Bu sitelerin öncülerinden olan Blogspot ve WordPress, saniyeler içinde üye olabildiğiniz, kolayca tema seçebildiğiniz tasarımlarıyla sizlere hemen yayın yapma imkanı sunarak, okuyucularınızla buluşmanızı sağlarlar. Fakat, bu kullanışlı araçların doğurduğu sorunlar olduğunu söylemek yanlış olmaz. İnternet kullanıcılarının kolayca yayın yapabildiği ve bağlantı kurabildiği bu ortamda kimi zaman istenmeyen içeriklerin yer aldığını görüyoruz. Özellikle bu içerikler, itibar zedeleyici yöndeyse, konuyla ilgili derhal önlem alınması gerekiyor. Bu durumlarda, WordPress’ten içerik kaldırma veya Blogspot’tan içerik kaldırma ve silme işlemlerinin nasıl yapılacağı gündeme geliyor.

 

 

Karalama haberleri, iftiralar, asılsız şikayetler, özel hayatın ihlali, içerik hırsızlığı, kişisel bilgilerin yayınlanması, taciz ve benzeri durumlar blog şikayeti için geçerli olacak nedenlerdir. Belirli koşullara uygun bir şikayetiniz varsa internetten blog silmek veya blog içeriğini silmek için, yasal ve teknik bir çalışma başlatabilirsiniz. Blog hizmeti veren platformlarda genel olarak rastladığımı sorunlardan biri, kullanıcıların ilgili muhatabını bulamamasıdır. Bunun yanında, geri dönüşlerin geç olması veya geri dönüş sağlayamama gibi sorunlar, blog sayfalarından içerik kaldırma işleminin önündeki büyük engellerdir. Bu konuda aldığımız şikayetleri dikkate alarak internetten blog içeriğini kaldırma veya blog sitesi kapatma konusunda özel hizmetler hazırladık.

2010 yılında başlattığımız çalışmalarla, müşterilerimizin itibarına gölge düşürecek içeriklerin internetten kaldırılması hizmetlerini, güncel ve profesyonel çalışmalarımızla yerine getiriyoruz. Blogger’dan içerik kaldırma başta olmak üzere, farklı platformda yer alan içeriklerin kaldırılması için, uluslararası takip işlemleri gerçekleştiriyor, kısa sürede hedeflediğimiz hizmeti uyguluyoruz. Distile Danışmanlık ile internet üzerinde sizi rahatsız eden içeriklere kolayca müdahale edebilirsiniz. Görsel, yazılı içerikler, bilgisayar programları, gibi birçok içeriği kaldıran Distile Danışmanlık ile işbirliği yaparak, internette güçlü bir şekilde var olmayı sürdürebilirsiniz.

Blog sayfalarından bilgi kaldırma ve diğer internet sitelerinden bilgi kaldırma işlemleri ile ilgili olarak bizi arayabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 +90 850 885 1012

 

 

 

 2 yorum

 • RABIA

  İyi çalışmalar; https://desaguzellik.wordpress.com/ yazmış olduğum bu linkdeki haber ve yorumlar tamemen uydurma ve karalama amaçlıdır. Defalarca maıl gondermeme ragmen bı sonuç alamadım 🙁 bu konuda bana yardımcı ola bılırmısınız? ılgınız için tsk.ler….

  • Distile

   Rabia Hanım Merhaba,

   Bizimle 0850 885 10 12 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Hızlı şekilde sorununuzu çözüp kaldırılmasını istediğiniz haklarınızı ihlal eden bu içerikleri yok edebiliriz.

   İyi günler dileriz

Bir Cevap Yazın