Yabancı Sitelerden İçeriklerinizi Kaldırtmak

Yabancı Sitelerden İçeriklerinizi Kaldırtmak

İnternetten içerik kaldırma konusu çoğu kullanıcı tarafından gerektiği kadar bilinmediği için pek çok mağduriyetin yaşanmasına neden olmaktadır. Çalınan içerikler, kopyalanan profiller, karalayıcı haberler, özel hayatı ihlal eden görüntüler, telif hakkı ihlalleri ve daha pek çok girişim birer siber suç öğesi olup, internet kullanıcılarını içinden çıkılmaz durumlara sürüklemektedir. Bu tür girişimlerle karşı karşıya kalan kullanıcılar genellikle ne yapacağını bilemez ve o kullanıcıların büyük bir kısmı adli mercilere başvurur.

İtibarınızı lekeleyen ve çeşitli haklarınızı kısıtlayan bu durumlara karşı ilgili mercilere şikâyette bulunmak elbette ilk almanız gereken önlem şeklidir. Ancak her internet kullanıcısı mağduriyetini sadece hukuki yolla gideremez. Özellikle yabancı kaynaklarda bulunan içeriklerin temizlenmesi profesyonellik isteyen bir alandır. Yabancı kaynaklarda yer alan siber suç girişimleri ile ilgili yabancı sitelerden içerik kaldırma konusunda uzman kuruluşumuzdan destek isteyebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

Yabancı Sitelerden İçeriklerinizi KaldırtmakDanışmanlık kuruluşumuz, internet dünyasında yer alan, sizi veya kurumunuzu hedef almış ya da haklarınızı ihlal etmiş içeriklerin kaldırılması için Distilasyon hizmeti sunmaktadır. İnterneti negatif içeriklerden arındırma anlamına gelen Distilasyon hizmeti işin hem hukuki hem de teknik kısmını ele alan bir çalışma yöntemidir. Bunun için uluslar arası hukuk bağlantılarımızı kullanır, içeriklerin kaynaklarından kaldırılması için teknik çalışmalar yürütürüz. Binlerce mağdur internet kullanıcısının maddi ve manevi zararının önüne geçmiş bu hizmetlerden siz de rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

  • Distile Danışmanlık, yerli ve yabancı arama motorlarından ve bu arama motorlarının sıraladığı olumsuz içeriklerden sizi korur.
  • Yaptığımız çalışmalarla hakkınızda çıkan haberleri yerli ve yabancı sitelerden kaldırma şansı bulabilirsiniz.
  • Yerli ve yabancı sitelerden video silme çalışmalarımızla hakkınızda üretilen veya size ait olan her türlü görüntüyü internetten kaldırmaktayız.
  • Distile Danışmanlık olarak, bir aydan kısa bir sürede internette yer alan resimleri yabancı sitelerden silme işlemleri gerçekleştiriyoruz.
  • Marka, logo, prodüksiyon ürünü, sanat eseri, Tv yapımı, film, müzik veya dizi gibi telif hakkını ihlal eden içeriklerin yabancı sitelerden kaldırılması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir