Yandex Disk Dosyalarını Silmek

Yandex Disk Dosyalarını Silmek

YANDEX DİSK DOSYALARINI SİLMEK

Son yıllarda pek çok yenilikçi hizmet ve uygulamayla yaşamımıza giren Yandex, aslında 1996 yılında kurulmuş bir şirkettir. Rusya’nın önde gelen arama motoru Yandex tarafından sunulan, “haritalar” ve “elektronik posta” uygulamaları, en çok ilgi gören hizmetler arasında yer almaktadır. Önemli bir arama motoru olarak görülmeye başlayan, Google ile ciddi bir rekabete giren ve ülkemiz kullanıcıları tarafından çok tercih edilmeye başlayan Yandex, özellikle verdiği depolama hizmetiyle dikkat çekmektedir. Yandex Disk adıyla tanınan bu hizmet, hem ülkemizden hem de dünya çapındaki kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yandex Disk Dosyalarını SilmekYandex Disk Nedir?

Yandex Disk, bir bulut/cloud veri depolama sistemidir. Şirketin kendi bünyesinde bulunan sunucularla yürüttüğü hizmet, istediğiniz dosyaları bu sunuculara aktarma şansı sunmaktadır. Böylece resimler, videolar, makaleler veya yazılımlar bu sunucularda depolanarak, istenildiği zaman ulaşılabilir hale gelmektedir.

Bu bilgilere kendiniz ulaşabildiğiniz gibi, aynı zamanda aldığınız bağlantı adresleri ile başkalarının da bu dosyalara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Mobil cihazları ya da bilgisayarlarınızı kullanarak buradaki dosyaları yönetebilir veya kaldırabilirsiniz. 10 GB veri kapasitesine sahip bu platform, cihazlarımızdaki veri depolamalarını da çok daha verimli kullanmamızı sağlayan önemli bir hizmettir.

Yandex Disk Dosyaları Nasıl Silinir?

Kişisel yüklemelerinizi Yandex Disk üzerinden silmek için dosya yönetim menüsüne gidebilirsiniz. Yüklediğiniz dosyaları göreceğiniz bu alanda dilediğiniz dosyanın üzerine gelerek seçili hale getirebilir, sayfanın yanında bulunan menü üzerinden silme sembolüne basarak, ilgili dosyayı Yandex Diskten kaldırma işleminizi gerçekleştirebilirisiniz.

Yandex Diskten Başkalarının Yüklediği Dosyaları Silme

Yandex üzerinde, itibarınıza leke süren, telif haklarınızı ya da özel hayatınızı ihlal eden verilerin depolandığını gördüğünüzde, profesyonel bir destek hizmeti almanız gerekebilir. İnternetten dosya silme konusunda çalışma yapan Distile Danışmanlık, size maddi manevi zarar veren içeriklerin kesin olarak kaldırılması konusunda hukuki çalışmaları devreye sokacaktır.

Hem kendi dosyalarınızı hem de başkalarının yüklediği dosyaları Yandex Diskten silme talepleriniz için deneyimli ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

+90 850 885 1012

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir