Yandex Gizli İçerik Nasıl Silinir

Yandex Gizli İçerik Nasıl Silinir

Yandex Gizli İçerik Nasıl Silinir?

Dünya genelinde kullanılan arama motorları arasında yer alan yandex son dönemlerde kendisini daha çok geliştirmiştir. İnternet ortamı da gelişen teknolojiyi sürekli kötü amaçlara kullanarak insanları mağdur etmeye başlamıştır. İnternet ile uğraşan kişiler özellikle bir web sahibi ise sitelerinin içerisine gizli yönlendirme olan içerikler yerleştiriyor. Bu gizli içerik yandex de de sık rastlanılan bir sorundur. Google bu tarzda davranan webmasterları google sırlamasını en sonuna atarak cezalandırıyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yandex gizli içerik silme işlemleri yapmak isteyenler işi uzmanlarına bırakmalıdır. İnternet ortamında yer alan bilişim sorunlarını çözmekte olan distile birçok anda hizmet veriyor. Verilen hizmetler arasında gizli içerik temizleme, olumsuz içerikleri kaldırma, yalan haberleri sildirme, online itibar, telif hakkı koruma, sosyal medya danışmanlığı gibi birçok konuyla ilgileniyor.

Yandex Gizli İçerik Nasıl SilinirandexYandexde Arama Önerileri Nasıl Temizlenir

Arama motorlarının en dikkat çeken başlangıç özelliği daha arama yapacağımız kelimeleri yazmadan bize öneri vermesidir. Bu verilen önerilen bazen gerçekten kolaylık sağlarken bazen de çok rahatsız edici olabilmektedir. Bu durumda karşımıza çıkan önerilerden kurtulma isteriz.

Bu verilen öneriler genelde arama yaptığımız geçmişten ve ya bulunduğumuz konumun bildirimlerinin açık olmasından karşımıza çıkmaktadır. Bu önerilerden kurtulmak için yapılabilecek olan ilk işlem arama geçmişini temizlemektir. Sonrasında konum bildirimini kapatmaktır. Sonrasındaki çıkan önerileri silmek artık sizin değil bu iş ile ilgilenen uzmanlara aittir.

Distile İle Gizli İçerik Temizleme

Çok uzun zamandır internet ve bilgisayar dünyasında var olan distile danışmanlık internetteki gizli içerikleri, arama önerilerini ve diğer tüm bilişim sorunlarını en kısa sürede yasal süreçleri izleyerek çözmektedir. Baktığı ve destek verdiği tüm sorunları iş bitimi sonrasında da takip ederek oluşabilecek yeni sorunlara da anında müdahale etmektedir.

Hakkınızda çıkmış olan olumsuz içerikler, karalamalar, uygunsuz resimler gibi birçok zor kalınan çirkin durumlarda yayınlanan içeriklerinin hepsinin kaynakları tespit edilip kaldırtılıyor. İçeriklerin beraberinde yayınlanan resimler, videolar ve ya haberler gibi paylaşımlarda sildirilip veri tabanından temizleniyor. Bu gibi birçok medya ve internet probleri için distile danışmanlık ile irtibata geçip bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir