Yandex Gizli İfşa İçerikler Nasıl Silinir

Yandex Gizli İfşa İçerikler Nasıl Silinir

Yandex Gizli İfşa İçerikler Nasıl Silinir

Son zamanlar da en çok tıklananlar arasına giren arama motorlarından yandex oldukça sık kullanılmaktadır. Bunun yanında içerikleri arasında bazı kişilerin özel hayatını ilgilendiren fotoğraflar hatta kimlik bilgileri yaşı doğum yerigibi vs. bulunmaktadır. Bu bilgiler kişiye özel olduğundan dolayı gizli kalması gerekmektedir. Ama bazen bu bilgiler fotoğraflar başkasının eline geçtiğinde oldukça tehdit rahatsızlık oluşturabilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Herkesin başına gelebilecek bu olay sizin de başınıza gelebilir. Sizde bu olay karşısında yandex de gizli ifşaresimleri nasıl ortadan kaldırılır nasıl silinir diye düşünüyorsanız eğer distile tam da bu konuda uzman ekibiyle size yardımcı olacaktır.

Yandex Gizli İfşa İçerikler Nasıl SilinirGizli İfşa İçerikleri Silme Yolları

Yandex dünya da oldukça sık kullanılan bir arama motoru olduğundan içeriğinde de birçok farklı alanda insanlara hizmet vermektedir. Bu içerikler arasında insanların özel hayatına müdahale de bulunan bazı art niyet peşinde olan insanların eline geçen fotoğraflarınızı kişisel bilgilerinizin yayınlanması gibi büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sizin haberiniz olmadan çekilen fotoğrafların yayınlanması sizin profil fotoğraflarınızı çekerek kendilerininmiş gibi kullanmaları sizin fotoğraflarınızla oynayıp montaj yaparak farklı gösterip ifşa etme durumları sizi rahatsız etse de oldukça mümkündür. Örneğin bir olayın gizli kalmasını istiyorsunuz ve bunu ifşa ederek ortaya çıkaran insanlar tarafından oldukça zarar görebilirsiniz. Bu durumda distile ifşa olan resimleri silme alanında oldukça deneyimli ve bilgi sahibidir.

Distile İle Gizli İfşa Resimlerini Silme

Bu olayla eğer karşı karşıya kaldığınızda gizli ifşa resimleri yandexden silme durumundan kurtulmanız çok da basit bir işlem değildir biraz zamanınızı alabilir. Bunun için öncelikle ifşa olan resimlerinizin hangi sitelerde yayınlandığını tespit etmeniz gerekmektedir. Siteye gerekli uyarıları şikayetinizi bildirmeniz gerekmektedir. İşinde profesyonel olan uzmanlara danışarak bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Hala fotoğraflarınız kaldırılmadıysa bundan sonra adli işlem başlatabilirsiniz.

Oldukça önemli yaptırımlar ve çalışmaları olduğundan dolayı siteninkapatılmasına kadar daha birçok yolu vardır. Eğer sizi de hedef alan bu insanlar kişilik haklarınıza saldıran, özel hayatınızı ifşa eden içerikler paylaşılırsa distile danışmanlık ekibiyle irtibata geçebilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir