Yandex Görseller Resim ve Fotoğraf Kaldırma

Yandex Görseller Resim ve Fotoğraf Kaldırma

 

Yandex arama motorunda yer alan resimlerinizin hızlı bir şekilde kaldırılması isteniyorsa tek yapmanız gereken en iyi çözüm yollarından birisi de Distile çalışanları ile irtibata geçmek olacaktır. Bu sayede Distile çalışanları da Yandex ortamında istemediğiniz fotoğrafların bir an önce silinmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda yalnızca sizinle ilgili olmayıp bir başka sizi rahatsız edecek olan istenmeyen içerikler içinde tarafımıza gerekli tüm beyanlarınızı yaparak en kısa süre zarfı içerisinde fotoğrafların kaldırılmasını da sağlayabilirsiniz. Yandex Görseller Resim ve Fotoğraf Kaldırma artık sanıldığı kadar zor bir durum olmayacak tam aksine en kısa süreç içerisinde resimlerin kaldırılma işlemleri de gerçekleşmiş olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

yandexGörsel arama ve ekleme özelliğine sahip olan Yandex platformu artık ülkemizde ki pek çok kullanıcıların tercih ettikleri arasında yer alıyor. Yandex ortamında artık görmek istemediğiniz tüm video ve resimler teknik kadromuz aracılığı ile kaldırılmaktadır. Hayatımızda önemli bir yer tutan Yandex, görsellerin eklendiği ve paylaşımların sürekli olarak yapıldığı bir yer olarak biliniyor. Fakat kimi zaman Yandexe eklenen görseller kaldırılmak istendiği anlar olabiliyor. İnternet sitelerinden ve asıl kaynaklardan tamamen silinen video ve resimlerinizin bu tür ortamlarda kalıcılığı da böylelikle engellenmiş oluyor. Resimlerinizi arka sayfalara göndermek yerine daha kalıcı çözümler sunan Distile tarafından tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede Yandex ortamında daha sonralarda eklemiş olduğunuz görsellere de rastlamış olacaksınız. Kalıcı çözümler sunarak kısa zamanda müşteri memnuniyetini içeren Yandex’le artık sizlerde istediğiniz bir sosyal medya ortamına kavuşmanın keyfini sürmeye başlayacaksınız. Yandex Görseller Resim Kaldırma ile artık tamamen içeriklerin silinmesi gerçekleşmiş olacak. O halde Yandex Fotoğraf Kaldırma için +90 850 885 10 12 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir