Yandex Görsellerde Görünmeme Sorunu

Yandex Görsellerde Görünmeme Sorunu

Yandex Görsellerde Görünmeme Sorunu

Hayatımıza hızlı giriş yapan sosyal ağlar günümüzde vaktimizin çoğunu almaktadır. İnterneti aktif kullanan kullanıcılarının yetenekleri sayesinde youtube, Dailymotion, Google görseller ve Yandex görseller gibi alanlarda zenginleşmeye başlamıştır. Bazı durumlarda bu sitelerden video veya fotoğraf kaldırmak durumunda kalabilirsiniz. Özellikle youtube video silme veya Yandex görsellerden fotoğraf kaldırmak istediğinizde aslında internette asıl kendi sitesinden tamamen kalıcı bir şekilde kaldırmanız gerekir.

Yandex günümüzde de insanlar tarafında oldukça yaygın kullanılan arama motorlarından biri haline gelmiştir. İnsanlar günde Yandex’e milyonlarca fotoğraf ve video yüklemektedir. Hal böyle olunca Yandex görsellerde görünmeme sorunu ile de karşı karşıya kalabilmektedirler. Bazı durumlarda ise bu yükledikleri fotoğrafları geri kaldırmak isteyebiliyorlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yandex Görsellerde Görünmeme SorunuYandex Görsellerden İçerik Kaldırma

Yandex’e yükledikleri fotoğrafları geri kaldırmak isteyen bireyler bu durumu nasıl yapacakları konusunda bilgi sahibi değildirler. Bu yüzden çeşitli kanlardan yardım almak için araştırma yapmaktadırlar. Aslında Yandex görsellerden içerik kaldırma veya fotoğraf ve videolarınızın tamamen kalıcı bir şekilde silinmesi oldukça basit bir işlemdir.

Araştırmalarınızız sonucunda bir noktaya gelemediyseniz eğer işinde uzman ve tecrübeli bir firma ile iletişime geçerek sorunu kökten çözebilirsiniz. Böylelikle kaldırılmasını istediğiniz içeriğinizin hem hızlı hem de kalıcı bir şekilde kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Yandex içerisinde bulunan hiçbir fotoğrafı kendisi yüklememektedir aramaya açık olan resim ve içeriklerin araştırma sonucu ekrana getirmektedir.

Distile ile Yandex Görsellerden İçerik Silme

Yandex üzerinde silinmesini istediğiniz fotoğraf için öncelikle yandex sitesinden kaldırılması için talepte bulunmanız gerekmektedir. Bunun yanından bazen yandex sitesinin yerine görselin yayınlanmış olduğu asıl siteye de silinmesi için başvuruda bulunmak daha sağlıklı sonuçlar kazandırabilir. Aynı zamanda site yöneticisiyle veya varsa telefon numaraları ile iletişime geçerek sorunu bildirebilirsiniz.

Bu yolların hiçbir ile çözüm yoluna ulaşamadıysanız eğer, distile danışmanlık internet üzerinde kalkmasını istediğiniz her türlü içerik de size yardımcı olmaktadır. Distile için yandex görsellerden içerik kaldırma veya silme konusu oldukça basit bir uygulamadır. İşini yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı yaparak işine saygısını her zaman kanıtlamıştır. Daha detaylı bilgi almak için distile danışmanlık sitesini ziyaret ederek destek alabilirsiniz.

 

Yandex Görsellerde Görünmeme Sorunu” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Nihal Hanım Merhaba,

   Bu konuda dilerseniz hızlı şekilde çalışma yapabiliriz, bize talebinizi 0850 885 10 12 telefon numaramızdan ya da [email protected] mail adresimizden iletmenizi rica ediyoruz. İnceleyip size fiyat ve süreç hakkında hızlı şekilde teklif verebiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir