Yandex Görsellerden İçerik Kaldırma

Yandex Görsellerden İçerik Kaldırma

Yandex Türkiye’de de hizmet veren bir arama motoru olarak Google, Bing, Baidu ve Yahoo gibi arama motorlarından sonra 5. sırada yer alır. Dolayısıyla Yandex’te yapılan aramalarda listelenen sonuçlar milyonlarca kişi tarafından görülür. Söz konusu arama sonuçlarında görülmesini istemediğiniz görseller bulunuyor olabilir. Bu durumdan kurtulmak için bir içerik kaldırma hizmeti alabilirsiniz. 

Yandex Görsellerde Listelenen Bir İçerik Nasıl Kaldırılır? 

İnternet üzerinde üretmiş ya da yayınlamış olduğunuz eserler, fotoğraflar ve çeşitli içerikleri varsa, söz konusu içerikler arama motorlarında doğru anahtar kelimelerle aratıldığı zaman bulunur ve listelenir. Fakat söz konusu içeriklerin kimse tarafından görülmesini ve arama motorlarında listelenmesini istemiyor olabilirsiniz. Her ne kadar söz konusu içeriklerin kaldırılması için Yandex ile iletişime geçmek bir yöntem olsa da, çoğu zaman sonuç vermez. Çünkü Yandex öncelikle içeriklerin bulunduğu web siteler ile iletişime geçmenizi ve içeriklerin kaldırılmasını istemenizi önerir. Oysa bu her zaman mümkün değildir. İçeriklerin farklı sitelerde kopyalarının da bulunduğunu hesaba katarsanız, bu hem çok vakit alacak, hem de her zaman istediğiniz sonucu vermeyecektir. Aynı zamanda içeriklerin bulunduğu sitenin sahibi içeriğinizi kaldırsa bile, sonuçların Yandex de dahil olmak üzere arama motorlarından silinmesi yaklaşık olarak 2 ila 3 hafta alır. Bu süre sizin için uzun olabilir ve günlük hayatınızla birlikte iş ya da okul hayatınızı da etkileyebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Peki böyle durumlarda ne yapmak gerek? Bu alanda profesyonel destek veren bir ekipten yardım almak sizi hızlıca sonuca götürür. Siz de i̇nternet üzerinden içerik kaldırma hizmeti almak, hizmet detaylarına dair bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz yüz yüze bir görüşme ile süreci planlayabilirsiniz. 

Yandex Görsellerden İçerik Kaldırmak Neden Önemli? 

Yandex ağırlıklı olarak Rusya’da olmak üzere, dünya genelinde de yaygın olarak kullanılır. Dolayısıyla Yandex arama motorunun görsel sonuçlarında size ait bir içerik çok fazla insan tarafından görülebilir. Örneğin bir şirketiniz varsa ve bu şirketin imajını olumsuz olarak etkileyecek bir görsel Yandex arama motorunun görsel sonuçlarında listeleniyorsa, bu şirketinizin değer kaybetmesine neden olabilir. Aynı zamanda bu, hem maddi hem de manevi olarak zarar veren bir durumdur. Dolayısıyla söz konusu görselin Yandex görsellerden çıkarılması sağlanmalı ve böylece şirketin imajı düzeltilmelidir. Yandex üzerinde yer alan bir olumsuz görseli kaldırmanın hem kısa hem de uzun vadede başta ekonomik olmak üzere pek çok olumlu etkisi olur. Bu yüzden eğer sizin, şirketinizin ya da üretmiş olduğunuz bir projenin imajını olumsuz etkileyen bir görsel varsa, o görseli Yandex’ten kaldırabileceğinizi unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir