Yandex Görsellerden Resim ve Fotoğraf Kaldırtma

Yandex Görsellerden Resim ve Fotoğraf Kaldırtma

Yandex Görsellerden Resim ve Fotoğraf Kaldırtma

Yandex günümüzde en çok tercih edilen arama motorlarından birisidir. Yandex sitesine her gün çok sayıda görsel ve fotoğraf yüklenmektedir. Kimi zaman bireyler Yandex’e yükledikleri resim ve fotoğrafları sildirmek istemektedir. Bu doğrultuda araştırmalarını yoğunlaştıran bireyler, gerek internet üzerinden gerekse farklı kanallardan araştırma yapmaktadır. Esasında Yandex arama motorunda yer alan resim ve fotoğrafların kaldırılması için yapılması gerekli olan oldukça basit bir uygulamadır. Bu noktada alanında uzman ve deneyimli olan bir firma ile iletişime geçmeniz kaldırılmasını istediğiniz resim ve fotoğrafların seri bir şekilde kaldırılmasını sağlamaktadır. Gerek seri bir şekilde görsellerin silinmesi gerekse sorunsuz bir şekilde resim ve fotoğrafların kaldırılması işlemi profesyonellik gerektiren bir iştir. Yandex görsellerden resim ve fotoğraf kaldırtma, günümüz itibariyle kısa süre içerisinde olumlu bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.,

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yandex Görsellerden Resim ve Fotoğraf KaldırtmaYandex esasında görselleri kendisi servis etmemektedir. Yanı hiçbir görseli kendisi yayınlamamaktadır. Sadece internet üzerinde serbest erişime açık olan resim ve fotoğrafları arama işlemi neticesinde ekrana getirmektedir. Bundan dolayı görselin Yandex sitesinden kaldırılmasının talep edilmesinin yerine görseli yayınlanan siteden kaldırılmasının talep edilmesi gerekli olmaktadır. Bu doğrultuda site adresi ya da yönetici iletişim numaraları vasıtasıyla internet sitesine ulaşmak mümkün olmaktadır. Şayet site yöneticisi talebinize olumlu yanıt verirse fotoğraf ve görseller, indekslemeye yasaklanmaktadır. Böylece site üzerinden bahsi geçen resim ve fotoğraflar yayınlanmamaktadır. Bu aşamadan sonra yaklaşık olarak iki ile üç hafta içerisinde fotoğraf ve görseller Yandex arama sonuçlarından da kaldırılmaktadır.

Yandex aramalarında çıkan resim ve fotoğrafların kaldırılması bazı durumlarda oldukça zahmetli olabilmektedir. Zira robot yardımıyla görsellerin kopyaları pek çok sitede yayınlanmaktadır. Durum böyle olunca içeriğin kaldırılması talebi olan kişiler tek tek bütün internet siteleriyle iletişime geçmek durumunda kalmaktadır. Bu durum ise oldukça zahmetli bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bunlardan dolayı, ilgili görselin şikayet edilmesi yoluna giderek de bu görsellerin kaldırılmasının sağlanması talep edilebilmektedir. Yandex aramalarında görünmesini istemediğiniz fotoğraf ve resimlerin kaldırılmasına dair bir sorunun halledilmesi için alanında uzman ve tecrübeli olan bir firmayla anlaşmak en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir