Yandex İfşa Video Nasıl Gizlenir

Yandex İfşa Video Nasıl Gizlenir

Yandex İfşa Video Nasıl Gizlenir

Googleden sonra gelen yandex arama motoru son aylarda daha çok kullanılmaya başlamıştır. İnternet, sosyal medya, video izleme gibi birçok bağlantıya yandex üzerinden yapılan bağlantılara ulaşıyoruz. Ancak bazı zamanlarda yandex ifşa video görüntülerini bize önermekte ya da yaptığımız aramaların arasında göstermektedir. İfşa olan bir video izlemek video sahibi için hiç hoş olmayan bir davranıştır. Bu sebeple yandex ifşa video gizleme ve ya kaldırma gibi yasal hakları kullanmak en doğal hakkıdır.

İfşa olan bir videonuz ya da resminiz var ise bu video ve resmi kaldırabilirsiniz. Ancak bu zannettiğiniz kadar kolay bir aşama değildir. İlk arak ifşa olan videoların yayınlandığı siteler bulmalısınız. Ardından site sahiplerinde size ait olan içeriğin kaldırmasını istemelisiniz. Site yöneticisi talebinize olumlu karşılık ermez ise hakkınızı yasal yollardan arayabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yandex İfşa Video Nasıl GizlenirYandex De İfşa Olan İçerikleri Kaldırma

Sizi rahatsız eden ve internetten kaldırılmasını istediğiniz ifşa olan videolar ve resimleri rica ile kaldırtamıyor iseniz hakkınızı hukuki yollardan aramalısınız. 5651 sayılı yasa gereği kişilik hakkınıza hakaret eden ve ya sizi inciten, rencide eden yayınları kaldırtabiliyorsunuz. Fakat bu aşamaya geldiğinizde yasal süreç işlemleri ve evrakları biraz zaman alabilmektedir. Birde bu konu ve prosedürler hakkında tecrübe sahibi değil iseniz bu süreç uzayabilmektedir.

İşinizin bir an önce çözüme ulaşmasını istiyorsanız tüm bu sıkıcı ve yorucu işleri sizin yerinize daha kısa sürede yapacak olan distile danışmanlık ile iletişime geçmelisiniz. Uzun yıllardır internet ve teknoloji sektöründe var olan distile her türlü sosyal medya ve bilişim sorunları ile ilgilenmektedir. Üstelik tüm problemleri hukuki yollardan yapmaktadır.

Distile Danışmanlık İle

Distile ekibi ile internetten kaldırılmasını istediğiniz, asılsız haberlerin silinmesini talep ettiğiniz resim, video ve haber içerikleri gibi tüm sosyal medya problemlerini çözüme ulaştırmaktadır.  Distile danışmalıkta çalışanların hepsi kendi alanında uzman olan kişilerdir.

Sadece içerik kaldırtma olarak değil online itibar, telif hakkı koruma, sosyal medya çalışmaları, hakkınızda çıkan olumsuz haberlere anında müdahale ve sonrasındaki haberleri takip ederek engelleme gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir