Yandex ’ten İstenmeyen İçerikleri Kaldırmak

Yandex ’ten İstenmeyen İçerikleri Kaldırmak

İnternet kullanımında kullanıcıların en çok tercih ettiği arama motorlarından biri olan Yandex, kullanıcılarına hızlı ve detaylı bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Yandex arama motoru üzerinden arama yaptığınız saniyeler içinde birçok siteye ait binlerce bilgi hemen karşınıza çıkar. Karşımıza çıkan bu binlerce bilginin içinde istenmeyen birçok içerikte yer almaktadır. İstenmeyen içeriklerin karşımıza çıkması ve URL yoluyla arama motorlarında kolaylıkla ulaşım sağlanabilmesi kullanıcıların özel hayatlarına dair gizliliğini tehtid etmektedir. Kullanıcılar da buna bağlı olarak mağduriyet yaşayabilmektedirler. İnternet dünyası hem oldukça kullanışlı hem de zararlı olduğundan dolayı pek bir bilgiye sahip olmayan ve özel hayatına ilişkin zarar görmek istemeyen kullanıcıların teknik destek almaları daha akıllıcadır. Bu sayede maddi ve manevi olarak yaşayacağınız kayıpların önüne geçmiş olacaksınız.

Yandex ’ten İstenmeyen İçerikleri Kaldırmakİstenmeyen İçerikleri Kaldırtmak İçin Distile Danışmanlık Ekibi

Günümüzde internette karşımıza çıkan ve bize zarar verebilecek içeriklerin ortadan kaldırılması Distile Danışmanlık ekibimiz sayesinde artık çok daha kolay bir hal aldı. Yandex’ ten istenmeyen içerikleri kaldırtmak isteyen kullanıcılar distile.com.tr adresine giriş yaparak iletişim bilgilerimiz sayesinde ekibimize ulaşım sağlayabilirler. Distile danışmanlık ekibimiz müşterilerine çok uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Arama motorları ile ilgili internet üzerinde yaşadığınız sıkıntıları çözüme kavuşturmak, kişisel verilerinizin korunmasını sağlamak, arama motorlarında karşınıza çıkan istenmeyen içerikleri kaldırmak ve arama motorlarını takip etmek, gerektiği durumlarda yasal yollara başvurarak sonucunda başarılı bir şekilde içeriklerin temizlenmesini sağlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Danışmanlık ekibimiz Yandex’ ten istenmeyen içeriklerin kaldırılması, yandex’ ten video silme, yandex’ ten fotoğraf silme, yandex link kaldırma vb. sorunlarınız ile yakından ilgilenmekte ve kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Distile.com.tr üzerinde yer alan iletişim bölümümüzden de ulaşabileceğiniz [email protected] mail adresimize sorun yaşadığınız ve çözüme kavuşturmak istediğiniz konuya dair detaylı bir mail atabilirsiniz. Firmamız çalışanları yardım alacağınız konu ile alakalı sizlere fiyat içeren bir mail dönüşü sağlayacaklardır. Hizmet almayı kabul ettiğiniz taktirde firmamız çalışanlarının uzmanlık alanına göre başlatılan çalışmalar doğrultusunda işlemlerinizin kısa süre içerisinde çözümlenmesi sağlanmaktadır. Dilerseniz bizlere +90 850 885 1012 nolu telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir