Yandex ve Bing ‘den fotoğraf kaldırma

Yandex ve Bing ‘den fotoğraf kaldırma

Yandex ve Bing ‘den fotoğraf kaldırma

İnternet dünyasında farklı renkler ve zevklerden söz ettiğimizde artık arama motorlarını da bu konu altında değerlendiriyoruz. Her kullanıcı kendi arama motorunu ve ona ait tarayıcıyı kullanmayı kendi beklentileri açısından belirliyor. Goolge’dan sonra popüler olmaya başlayan Yandex ve Microsoft’un rekabet dünyasına katılmasıyla ortaya çıkan Bing, zaman içinde milyonlarca kullanıcın tercihleri olmaya başlıyor. Bu arama motorlarından da istediğimi bilgilere, haberlere, video ve görsellere kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Durum böyle olunca bu ortamlarda da istenmeyen bilgilerin cirit atabildiğine şahit oluyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette mağduriyet yaşama sorunu arama motorları konusuyla sınırlı değil. Arama motorları yalnızca yayıncı internet adreslerinin bilgilerini sıralıyor. Yandex ve Bing aram motorlarında da istenmeyen bilgiler görüntülenebiliyor. Günümüz internet kullanıcılarının başlıca sorunu olan internette fotoğraf paylaşımları, özel hayatı ihlal eden bir konu olarak değerlendiriliyor. Çalınan, kopyalanan veya gizlice elde edilmiş bir fotoğrafın internetten silinmesi için arama motorları ve internet sitelerinin derin bir çalışmayla analiz edilmesi gerekiyor.

Yandex ve Bing ‘den fotoğraf kaldırmaBundan dolayı Yandex’ten fotoğraf silme ve Bing’ten fotoğraf silme işlemleri yaparken, aynı zamanda o fotoğrafların arşivlerden de silinmesi için teknik bir çalışma yapmak gerekmekte. Silinen ve kurtarılan fotoğrafların geri gelmemesi için hukuk ve teknik çalışmaların devreye sokulması kaçınılmaz. Böylesi sorunlar için artık internet kullanıcıları  profesyonel danışmanlık ve hukuk şirketlerini tercih etmeye başladı. Tecrübeli ve güvenilir bir danışmanlık hizmetiyle istenmeyen fotoğrafları internetten kaldırma şansı bulabilirsiniz.

Konusunda deneyimli ve hizmet hayatına 2010 yılında başlamış olan Distile Danışmanlık ile arama motorlarında görüntülenen fotoğrafları silme fırsatını yakalayabilirsiniz. Uluslar arası hukuk alanında tecrübeli ekibimiz sizin için interneti tarar, analiz eder ve fotoğrafları kaynağından kaldırılır. Yerli ve yabancı sitelerden fotoğraf silme ve o fotoğrafları aramalardan kaldırmak için bizimle irtibata geçin.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir