Yandex ve Bing İçerik Kaldırma

Yandex ve Bing İçerik Kaldırma

Yandex ve Bing İçerik Kaldırma

Sanal alemde merak ettiğimiz bilgilere ulaşırken kullanmayı tercih ettiğimiz üç büyük arama motoru Google, Yandex ve Bing’tir. İnternet kullanıcılarının merak ettiği konulardan biri bu arama motorlarından bize zarar veren bilgilerin silinip silinemediğidir. Daha önceki yazılarımızda Google’dan içerik kaldırma ile ilgili detaylı bilgiyi vermiştik. Blog arşivimizden Google başlıklı yazılarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda ise Yandex ve Bing içerik kaldırma konusunu ele almak istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Öncelikle neden içerik kaldırma ihtiyacı hissettiğimiz konusunu inceleyelim. Günümüzde internet kullanımının her geçen gün arttığını biliyoruz. Bildiğimiz gibi internet bizim de müdahale edebildiğimiz, içeriklerimizi paylaştığımız ve yorumlarımızla katkıda bulunduğumuz bir ortam. Milyonlarca kullanıcının beklentisi ve katkılarıyla gelişen bu ortamda rahatsız edici içeriklerin üretildiği ise bilinen bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Negatif içeriklerin bizi manen veya madden etkilemesi ise mümkündür. Çığ gibi büyüyen internet ortamında haklarımıza saldırı niteliğindeki bu tür içerikler ile etkin bir şekilde mücadele edilmesi gerekir. Örnek vermemiz gerekirse:

 

 

 

 • Yandex ve Bing İçerik KaldırmaYalan haberlerin internetten silinmesi
 • Aramalardan resimlerin silinmesi
 • İnternette telif hakları ihlalini engelleme
 • Arama motorlarından içerik silme
 • Arama sonuçlarından kendimizi silme
 • Çalıntı içerikleri internetten kaldırma
 • Videoların arama motorlarından temizlenmesi
 • İfşa sitelerinin kapatılması
 • İnternette sahte hesapları şikayet
 • Arama önerilerini silme
 • Yabancı internet sitelerinden veri kaldırma

Yukarıdaki örnekler ve bu örnekler dışındaki tüm içerik kaldırma ihtiyaçları için Distile Danışmanlık olarak kararlı bir mücadeleyle yolumuza devam ediyoruz. Önceliğimizi arama motorlarına veriyor, daha sonra zararlı içerikleri kaynaklarından kaldırma işlemlerini yerine getiriyoruz. Eğer itibarınıza zarar veren içeriklerin arama motorlarında sıralandığını görüyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yandex ve Bing’ten içerik silme başta olmak üzere birçok internet aracından bilgi kaldırmak için deneyimli kadromuzdan destek hizmeti alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir