www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Yandex ve Google görsellerde bana ait fotoğraflar çıkıyor! | Distile

Yandex ve Google görsellerde bana ait fotoğraflar çıkıyor!

Yandex ve Google görsellerde bana ait fotoğraflar çıkıyor!

Sanal dünyanın kapılarını aralayan arama motorları, bazen istenmeyen bilgilerin kolayca ulaşılabildiği araçlar haline gelebiliyor. İnternet siteleri üzerindeki verileri depolayan ve kullanıcılara sunan arama motorlarında istemediğimi bilgilerin yer aldığını görmek, çok can sıkabilen bir durum haline gelebilir. Böyle durumlarda, dünyanın en çok kullanılan arama motorlarından bu bilgileri kaldırmak için, arama motorları ile ve bilgilerimizi yayınlayan internet siteleri ile temasa geçip, internetten fotoğraf kaldırma çalışması içine girebiliriz. Ancak, internet kullanıcılarının yabancı olduğu  bir konu olan ve çoğu zaman sonuç alamadığı arama motorlarından fotoğraf kaldırma işlemi için, konusunda deneyimli bir kuruluşla çalışmak gerekebilir. İnternetten bilgi kaldırma konusunda profesyonel bir ekip, netten fotoğraf kaldırma konusunda size şöyle hizmetler verecektir:

 

 

Google’dan fotoğraf kaldırma

Yandex’ten fotoğraf kaldırma

Bing’den fotoğraf kaldırma

İnternet sitelerinden fotoğraf kaldırma

Twitter’dan fotoğraf kaldırma

Facebook’tan fotoğraf kaldırma

Instagram’dan fotoğraf kaldırma

Sosyal medya hesaplarından fotoğraf kaldırma

Linkedin’den fotoğraf kaldırma

 

Biz internet kullanıcılarına düşen görev, üyesi olduğumuz sosyal ağlarda ve elektronik posta adreslerinde gizlilik ayarlarını doğru şekilde kullanmak, bilgilerimizi paylaşırken dikkatli olmak ve istenmeyen durumlarda, acilen doğru bir destek hizmeti almaktır. Arama sonuçlarından fotoğraf kaldırma işlemleri için, Google destek gibi, arama motorlarının destek bölümlerini inceleyip, başvuruda bulunmamız yararlı olacaktır. Fakat arama sonuçlarından resim kaldırmak tek çözüm olmayabilir. İstenmeyen görüntüleri internetten silmek için, yalnızca arama sonuçlarına müdahale etmeye çalışmak yeterli olmayabilir ve bilgilerinizi yayınlayan sitelerden bilgilerin kaldırılmasını talep etmek gerekebilir. Kullanıcılar genellikle bu noktada sonuç alamayabilirler.

Bu işlemler için, teknik ve hukuki takip başlatacak doğru bir destek ekibi ile işbirliğine girebilirsiniz.

Çözüm

7 – 24 internet ortamını takip eden, tüm kural ve yasaları etkin şekilde kullanan ve teknik çalışmalar başlatan Distile Danışmanlık ile, size ait her türlü görsel ve yazılı içeriği internetten kaldırabilirsiniz. Arama motorlarından görsel silme hizmetlerimizden ve internetten bilgi silme hizmetlerimizden yararlanarak, kendinizden emin, içiniz rahat bir şekilde internet dünyasında varlığınızı sürdürebilirsiniz.

İrtibat için bizi arayın

 +90 850 885 1012

 

 

 

 

 Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...