Yandex’te ismimi aradığımda eski bilgiler çıkıyor

Yandex’te ismimi aradığımda eski bilgiler çıkıyor

Yandex’te ismimi aradığımda eski bilgiler çıkıyor

İnternette eski bilgilerin kaldırılması, çok az bilinen ve dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. İtibarınıza gölge düşürecek nitelikte olan veya en azından, artık gerek olmadığını düşündüğünüz tüm bilgiler, internet üzerinde yürütülen profesyonel çalışmalar ile ortadan kaldırılabilmektedir. İnternette yer alan eski bilgilerin arama motorlarından kaldırılması, bu konuda yapılacak çalışmaların önemli basamaklarından biridir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yandex ve Google dünyada  arama motoru olarak kullanılan yaygın hizmetlerin başında gelen araçlardır. Unutmamak gerekir ki, internette istemediğiniz bilgiler ve içerikler, ilk olarak bu arama hizmetleri üzerinde ortaya çıkmaktadır. İnternet kullanımının ülkemizde artması nedeniyle bu tür araçlar, bilgiye erişimde daha fazla kullanılmaya başlamıştır. İnternette içerik aramalarında, sitelerin sıralamasını yapan arama motorları, eski bilgilerin kaldırılması için dikkatle incelenmeli ve yasal süreçler devreye sokulmalıdır.

Yandex’ten içerik kaldırma, Google’dan içerik kaldırma, Bing’den içerik kaldırma işlemleri için hem ülkemizin koruyucu yasalarını takip etmeli, hem de sayfaların hizmet şartlarını incelemeliyiz. Eğer eski bilgilerin kaldırılmasında sıkıntı yaşıyorsanız veya arama motorlarından ziyade; içerikleri yayınlayan internet siteleri, içerikleri kaldırmada sorun yaratıyorsa; konusunda uzman bir kuruluştan yardım isteyebilirsiniz.

 

 

Yandex’te ismimi aradığımda eski bilgiler çıkıyorESKİ BİLGİLERİ İNTERNETTEN KALDIRMADA UZMAN BİR DESTEK

Eski bilgileri internetten kaldırma konusunda kişisel talepleriniz yeterli gelmediyse, hemen Distile Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ekibimiz sizler için Yandex veri kaldırma gibi, arama motorları sonuçlarını takip eden çalışmalar yapacak ve internet sitelerinde hızla yayılan bilgileriniz için yasal prosedürleri devreye sokacaktır.

Bizimle işbirliği yaparak:

 • internette eski bilgileri kaldırma işlemlerinde destek alabilirsiniz
 • Hakkınızda üretilen ve itibarınıza gölge düşüren, internetten haber kaldırma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz
 • Arama motorlarından isim kaldırma desteği alabilirsiniz
 • Arama motorlarında içerik düzenleme hizmetleri alabilirsiniz
 • Size veya topluma zarar verdiğini düşündüğünüz videoları internetten kaldırma çalışmaları talep edebilirsiniz
 • Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde markanızın gücünü ikiye katlayabilirsiniz
 • İnternette telif hakkı koruma konusunda en güncel müdahale seçeneklerinden hemen şimdi yararlanabilirsiniz

Çığ gibi büyüyen internet dünyasında, daha güçlü bir şekilde ayakta durmak istiyorsanız, bizi arayın ve merak ettiğiniz konularda bilgi alın:

+90 850 885 1012

 

 

Yandex’te ismimi aradığımda eski bilgiler çıkıyor” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Söz konusu sayfa linkini bize iletir misiniz? İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir