Yandex’te İstenmeyen İçerikleri Silmek

Yandex’te İstenmeyen İçerikleri Silmek

Yandex’te İstenmeyen İçerikleri Silmek

Yandex, arama motorları içerisinde Google’ dan sonra en çok kullanılan, ayrıntılı arama sonuçları çıkartan  ve kısa zamanda büyük yol kateden bir arama motorudur. Yandex ve diğer arama motorlarında araştırma yaparken karşımıza istenmeyen, rahatsız edebilecek birçok bilgi çıkabiliyor. Bu olumsuz yönde ki içerikler kişisel verilerinizin tehtid altında olmasına, mağduriyetlik hissetmenize aynı zamanda maddi ve manevi kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Bu gibi durumların açığa çıkmaması için Yandex’ te istenmeyen içerikleri silmek ile ilgili işlemler yapılması gerekebilir. İnternet üzerinde istemsiz bir şekilde karşınıza çıkan ve sizi zor duruma düşürecek bu gibi durumlar ile savaşmak artık daha kolay bir hale geldi. Yandex’ te istenmeyen içeriklerin silinmesi konusunda destek veren Distile Danışmanlık ekibimize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yandex’te İstenmeyen İçerikleri SilmekUygunsuz İçeriklerin Silinmesi

İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalarda karşınıza sürekli olarak sizi rahatsız edecek, itibarınızı zedeleyebilecek ve mağdur olmanıza neden olabilecek içerikler ile karşılaşıyorsanız Distile Danışmanlık ekibimize firmamıza başvurarak bizden yardım ve destek talep edebilirsiniz. Resmi internet sayfamız olan distile.com.tr adresimize giriş yaparak müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana farklı birçok alanda hizmet vermiş olduğumuzdan dolayı oldukça tecrübe ve deneyim sahibiyiz. Distile Danışmanlık firmamız müşterilerine verecek olduğu hizmetler karşılığında çok makul fiyatlar talep etmektedir. Firmamızın müşterilerine sağladığı hizmetlere yönelik fiyat içeriğini öğrenmek için iletiş[email protected] adresine mail atabilir veya +90 850 885 10 12 nolu çağrı numaramızı arayabilirsiniz.

Distile Danışmanlık firmamız bünyesinde bilişim ve teknoloji alanında oldukça uzman çalışanlar barındırmaktadır. Her bir çalışanımız müşterilerimiz ile yakından ilgilenerek sorunlarınızın kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Yandex ve diğer arama motorlarında karşınıza çıkan istenmeyen ve uygunsuz içeriklerin kaldırılması konusunda detaylı bir çalışma yürüterek sorununuzun en iyi şekilde çözüme kavuşmasına yardımcı olur. Yandex’ te ki istenmeyen içeriklerin silinmesinin yanı sıra farklı birçok hizmet daha sunmaktadır. Yandex’ ten fotoğraf silme, Yandex’ ten video silme, Yandex’ ten video kaldırma vb. birçok konuda Distile Danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir