Yandex’teki Gizli İfşa İçeriklerini Sildirtmek

Yandex’teki Gizli İfşa İçeriklerini Sildirtmek

Yandex’teki Gizli İfşa İçeriklerini Sildirtmek

Arama motorları içerisinde son yıllarda en çok kullanılanlar arasına giren Yandex içerik konusunda da oldukça yoğun bir platform haline gelmiştir. Bu içeriklerin içerisinde kişiye özel bazı içerikler de bulunabilmektedir. Gizli bilgiler olarak değerlendirebilecek olan bu bilgilerin başkalarının eline geçmesi durumunda kişinin veya bilgilerin ait olduğu kurumun zarar görmesi mümkün olabilmektedir. İnternet ortamında bu bilgilerin ifşa edilmesi söz konusu olabileceği için bu içeriklerin internet ortamında bulunması istenmeyebilir. Bu sebeple arama motoru olarak kullanılan Yandex’teki gizli ifşa içeriklerini sildirtmek istenilebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yandex dünyanın önde gelen arama motorları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Yandex, farklı hizmet alanlarıyla da internet kullanıcıların hizmetindedir. Zaman zaman internet üzerinde resim paylaşan art niyetli insanlar olabilmektedir. Böyle durumlarla karşılaşan bireyler önemli sorunlarla karşılaşmaktadır.  Bu doğrultuda karşılaşılan başlıca sorunlar şunlardır;

  • Yandex’teki Gizli İfşa İçeriklerini SildirtmekProfil resimlerinin çalınması
  • Farklı sosyal medya hesaplarınızdaki görsellerin gizli ifşa gibi yansıtılması
  • Kişisel fotoğraflarınızın izninizin dışında paylaşılması
  • Gizli çekilmiş görüntülerinizin yayınlanması
  • Hakkınızda uydurulmuş görsellerin ifşa niteliğinde kullanılması
  • Montajlı görüntülerin ifşa edilmesi

Bütün bu sorunlardan kaynaklı olarak bireyler Yandex’teki gizli ifşa içeriklerini sildirtmek istemektedir. Bu işlem esasında profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Zira sorunun çözümü sadece Yandex’teki görüntülerin silinmesinden ibaret değildir. Yandex konusunda deneyimli olan bir ekipten yardım istemek akıllıca bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yandex’deki gizli ifşa içeriklerini sildirtmek çoğu zaman oldukça zahmetli bir süreci yansıtmaktadır. Zira gizli ifşa içeriklerinin kaldırılması için öncelikle hangi sitelerde ifşa niteliğindeki içeriklerin yayınlandığının tespit edilmesi şart olmaktadır. Bu aşamadan sonra tek tek yayıncı sitelere gerekli bildirimlerde bulunmak gereklidir. Bu noktada hizmet sağlayıcı ve alan sağlayıcı firmalarla da görüşmek sonuç almak bakımından önemli olmaktadır. Bütün bu girişimlerin sonrasında şayet bu ifşa görüntüleri kaldırılmıyorsa bu sefer adli yönden gerekli çalışmalar yapılmaktadır. İfşa niteliğindeki bu görüntülerin kaldırılmaması durumunda önemli yaptırımlar gündeme gelebilmektedir. İnternet sitesinin kapatılması da dahil olmak pek çok önemli yaptırım ifşa niteliğindeki görüntüleri yayınlayan sitelere uygulanmaktadır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir