Yaptığım müziği izinsiz kopyalıyorlar!

Yaptığım müziği izinsiz kopyalıyorlar!

Yaptığım müziği izinsiz kopyalıyorlar!

Müzik ve eğlenceye dair her şeye kolayca ulaştığımız internet dünyası, bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Korsancılık ve emek hırsızlığının yaygın olduğu bu ortamda, haklarımızı korumak için neler yapabileceğimizi biliyor muyuz? Kendi emeğimizin olduğu eserleri korumak ve başarımızın çalınmasını engellemek için hangi yollara başvurabiliriz? Bu günkü yazımızda, internette müzik eserlerini koruma başta olmak üzere, ürettiğimiz tüm eserleri koruma konusunu masaya yatıracağız. İnternette izinsiz müzik kopyalama ile baş etme, korsan müzikler ile mücadele konuları, günümüzde daha önemli olmaya başladı. Bu nedenle kendimizi ve eserlerimizi internette nasıl koruyacağımızı bilmeliyiz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Yaptığım müziği izinsiz kopyalıyorlar!İnternet, hepimizin günlük yaşamının ve iş yaşamının bir parçası haline geldi. Ancak, internet ortamı aynı zamanda korsan eserlerin yaygın olarak kullanıldığı bir ortam. Bu noktada, korsan mp3’leri internetten silme, müzik albümlerini internetten kaldırma konularında, doğru bir destek aldığımızdan emin olmalı ve başarımızın, kazancımızın çalınmasının önüne geçebilmeliyiz. Telif hakkı yasalarının gelişmesi ile internetten korsanı engelleme daha kolay olsa da, henüz istenilen seviyede bir mücadeleyi bu ortamda göremiyoruz. Yurtdışı kaynaklı internet siteler üzerinden içerik yayınlanması ve bu aşamada yasaların tam olarak uygulanamaması, korsan ile mücadeleyi zor hale getirebiliyor. Bununla birlikte, internet sitelerinden kaldırılan içeriklerin farklı sitelerde tekrar ortaya çıktığını görebiliyoruz. Bu nedenle, internet üzerinde eserlerinizin takibini 7-24 yerine getirecek, doğru bir destek hizmetini almanız büyük önem taşıyor.

Fikir ve sanat eserleri yasaları kapsamında harekete geçecek, eserlerinizin takibini yapacak olan Distile Danışmanlık sayesinde, internette eserlerinizi güvenle koruyabilirsiniz. Distile Danışmanlık desteği ile alacağınız hizmetler başlıca şöyledir:

İnternet sitelerinden müzik kaldırma

İnternetten korsan müzik kaldırma

İnternetten mp3 kaldırma

İnternet sitelerinden müzik albümü kaldırma

Arama sonuçlarından içerik kaldırma – Google’dan müzik silme

YouTube’dan müzik klibi kaldırma

 

İnternet siteleri ve arama motorları eserlerinizi barındırdığında, teknik inceleme ve hukuki mücadele konusunda size yardımcı olacak olan Distile Danışmanlık, 2010 yılından beri ülkemizde kaliteli bir internet için hizmet vermektedir. Sosyal medyada yer alan ve itibarınızı zedeleyen, kazancınızın önüne geçen her türlü girişim için bizden hizmet alabilirsiniz.

İrtibat İçin:

 +90 850 885 1012

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir