www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Yasal Yollardan İnternetten İçerik Kaldırma Hizmeti | Distile

Yasal Yollardan İnternetten İçerik Kaldırma Hizmeti

YASAL YOLLARDAN İNTERNETTEN İÇERİK KALDIRMA HİZMETİ

İnternet sitelerinde yer alan ve rahatsız edici veya yasadışı olduğu düşünülen içerikleri kaldırmak isteyenler bu konuda ne yapmaları gerektiği veya internetten içerik kaldırma dilekçesi ile ilgili sorular soruyorlar. Bu yazımızda internetten içerik kaldırma işlemlerini ve size bu konuda yardımcı olacak Distile Danışmanlık hizmetlerini anlatarak merak edilenlere yanıt vermeye çalışacağız.

İnternet dünyasının zenginliği sayesinde hızlı bilgi alma, haberlere kolayca ulaşma, ilgilendiğimiz konularda paylaşımları takip etme veya paylaşımda bulunma gibi birçok imkanı bir arada bulabiliyoruz. Sosyal medyanın gelişmesi ve daha çok kullanıcının internet dünyasına yer alması bazen rahatsız edici içeriklerin de görüntülenmesine neden olabiliyor. Doğrudan sizinle ilgili veya markanızla, şirketinizle ilgili karalayıcı içerikleri kaldırmanın eskiye nazaran daha kolay gerçekleştiğini unutmamanız gerekiyor.

 

 

You Tube Sitesinden İstenmeyen Video Kaldırma

İnternet sitelerinin sizin hakkınızda yayınladıkları rahatsız edici içerikleriyle ilgili sorumlulukları vardır. İlgili kanunlarda yer alan hükümlere göre bir internet sitesi sizinle ilgili yayınladığı içerikle sorumluluk kabul etmiş olmaktadır. İnternet sitelerini takip etmek ve koruyucu kanunlar doğrultusunda dilekçeyle başvurmak için size yol gösterecek Distile Danışmanlık ekibinden yardım alabilirsiniz.

Eğer sizin haklarınıza müdahale ettiğini düşündüğünüz içerikler varsa 2010 yılından bu yana yüzlerce içerik kaldırma projesinde %100 müşteri memnuniyeti kazanmış olan ekibimiz sizler için takip ve kaldırma işlemlerini yerine getirecektir. İnternetten video kaldırma, internetten haber kaldırma gibi hizmetlerimiz yasal yolları takip ederek hızlı bir şekilde yerine getirilir.

Sizinle ilgili doğru algıyı oluşturmak çalışmalarımızın bir diğer boyutudur. Olumsuz içerikleri kaldırıp yerine doğru bir algı yönetimi çalışması uygulayarak internet üzerindeki itibarınızı koruyabiliriz. Arama sonuçları ve içerik kaldırma işlemlerimiz sayesinde hedef kitlenizle daha güçlü bir iletişim şansı yakalayabilirsiniz. İnternet üzerindeki takip ve raporlama hizmetlerimizle kendinizi yenileyebilir, başarı grafiğinizi yukarılara çıkartabilirsiniz.

Online itibar yönetimi işinizi şansa bırakmamanın en önemli adımıdır. İnternet üzerindeki algınız maddi ve manevi kazancınızı doğrudan etkiler. Gelişen sosyal medya dünyasına ayak uydurmak için profesyonel bir danışmanlık hizmeti almanız gerekir. Bu konuda merak ettiğiniz her şeyi bize çekinmeden sorabilirsiniz. Bunun için +90 850 885 1012 numaralı hattımızdan bizi aramanız yeterli olacaktır.Bir Cevap Yazın