Yayınlanmış İfşa Videoları Kaldırma

Yayınlanmış İfşa Videoları Kaldırma

Yayınlanmış İfşa Videoları Kaldırma

Günümüzde internet hayatımızın olmazsa olmazları arasına girmiştir. İnternet çoğu zaman hayatımızı kolaylaştıran en büyük gereçlerden biridir. Bazen işimize yarasa da bazen de canımızı sıkabilir. Bazı insanlar birçok ifşa sitesi açmıştır. Burada kişilerden habersiz fotoğraflar videolar çekilerek yayınlıyorlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bu tarz siteler zaman geçtikçe artmaktadır. Sizin de habersiz yayınlanan internetteki ifşa olan videoları silmek istiyorsanız uzman bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. Çünkü tek başınıza yapabileceğiniz kadar kolay bir iş değildir. Profesyonellik isteyen bir durumdur. Distile işinde oldukça uzman ve başarılı olan bir kurumdur.

Yayınlanmış İfşa Videoları Kaldırmaİfşa Olan Videoları Silme Yöntemleri

Böyle bir durum sizin de başınıza geldiyse güvenilir bir ekip arayışına girdiyseniz distile oldukça güvenilir ve işinde tecrübelidir. Aynı zaman da hukukla birlikte çalışarak işlerini yürütmektedir. İnsanlar kendi çıkarları uğruna para kazanmak için, reklam yapmak için, rezil etmek için bu işlere kalkışırlar.

Çözüm yolu ararken birçok araştırma ve cevap aramanız sizin oldukça zamanınızı alacaktır. Bu durum insanların özel hayatını ihlal ettiğinden dolayı bilişim suçu olarak kabul edilir. Çok büyük maliyetlere gerek kalmayacak şekilde ifşa videolarını fotoğraflarını kaldırmak mümkündür.

Distile İle İfşa Videoları Kaldırmak

Distile yıllardır müşterilerinin istekleri üzerine işlerini başarıyla ve güvenilirliği ile yapmaktadır. İşini mümkün oldukça seri ve başarılı sonuçlar elde edecek şekilde belli bir plan doğrultusunda yapmakta olup yaptığı işin garantisini verir. Asılsız olan internetten videoları sildirmek için biraz ayrıntılı çalışmalar yapılması gerekir. Öncelikle videonun hangi sitelerde yayınlandığı, videonun gerçeklik payı ne kadar, kimler tarafından yayınlandığı incelenerek sistem uygulanmaktadır. Biraz zaman alsa da kaynağından tamamen kaldırarak hatta sitede kaldırarak distile müşterilerine kesin çözüm sunar.

Aynı zaman da kişileri zor duruma soksa da bu durum firmaları ve kuruluşları da oldukça zarara sokar ve itibarını zedeleyebilmektedir. Distile ile en hızlı sonucu alarak kapsamlı çalışmaları ile sorunlarınız da yardım isteyebilirsiniz. Distile ifşa olan videoların kaldırılıp tekrar farklı bir sitede yayınlanmasın diye 7/24 takip analizini yapar. Distile ile kişilik haklarınızı koruyarak internetteki asılsız içeriklerinizi kaldırmak için ekibimizden yardım alabilir iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir