You Tube Sitesinden İstenmeyen Video İçeriği Nasıl Kaldırılır?

You Tube Sitesinden İstenmeyen Video İçeriği Nasıl Kaldırılır?

 

You Tube’dan başkasının videosunu kaldırmak ile ilgili yeterli bilgiye ulaşamayan internet kullanıcılarının bu sorusuna yanıt bulmak ve nereden, nasıl bir yardım alacaklarını bilemeyenlere destek olmak için bu yazımızı kaleme almaya karar verdik.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

You Tube adlı internet sitesi günümüzde internet kullanıcıların belki de en çok ziyaret ettiği adreslerden biri olma özelliğine sahiptir. Sitenin bu kadar popüler olmasının nedeni içeriğinde yer alan ve farklı alanlara yayılan sayısız videodur. Bir video barındırma sitesi olarak 2005 yılında hizmete girmiş olan bu internet sitesinin günümüzde yepyeni özelliklerle yoluna devam ediyor. Canlı yayın özellikleri, 360 derece görüntü gibi yeni uygulamaları bünyesinde barındıran bu sitede kullanıcıların kendi kanallarını açmaları ve yorum, tartışma gibi imkanları bulmaları sitenin sadece video izlemenin ötesinde, kullanıcılara interaktif özellikleriyle keyif alınmasını sağlıyor.

 

 

You Tube Sitesinden İstenmeyen Video İçeriği Nasıl Kaldırılır

You Tube internet sitesinin bu kadar zengin ve kullanıcıya hitap eden özelliklerinin olması aynı zamanda bazı sorunları gündeme getiriyor. İçeriğinin çoğu zaman kullanıcılar tarafından belirlendiği ve aynı anda binlerce videonun upload edildiği sitede istenmeyen, rahatsız edici içeriklerin yer alması kaçınılmaz oluyor. Elbette sitenin şikayet özelliklerinin yer alması nedeniyle doğrudan siteye erişim sağlayarak içerik kaldırmak mümkün olabiliyor. Ancak yoğun bir site olması ve çoğu zaman içeriğin istendiği sürede kaldırılmaması kullanıcıların beklentilerine her zaman uygun düşmüyor.

Bu nedenle internet kullanıcıları uzman bir desteğe ihtiyaç duyuyor. Distile Danışmanlık kuruluşu 6 yıldan fazla süredir You Tube’dan video kaldırma, haber kaldırma ve telif hakları konusunda sizlere uzman bir destek vermektedir. İnternetten istenmeyen içeriği kaldırma konusunda sorunlar yaşayanlar için benzersiz bir hizmet sunan Distile Danışmanlık  kişilik haklarınıza, kurumunuza zararlı içeriği internetten kaldırma konusunda uzman bir kadro ile, çok düşük fiyatlara bu işlemleri yerine getiriyor.

Eğer siz de You Tube veya başka platformlarda sizi veya toplumu rahatsız edecek içeriklerin anında kaldırılmasını, haklınızda yer alan olumsuz haber ve makalelere derhal son verilmesini istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Distile Danışmanlık telefon hattımızdan bizi aramak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir