www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Youtube Abone Kazanmak İçin Bunları Yapın | Distile

Youtube Abone Kazanmak İçin Bunları Yapın

Youtube Abone Kazanmak İçin Bunları Yapın!

Birçok insan gibi sizde youtube üzerinden kanal açtınız ve videolar yüklediniz. İstiyorsunuz ki hem video izleyeniniz artsın hem de takipçi sayınız çoğalsın! Ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi değilsiniz. Düşünüyorsunuz ama bulamıyorsanız eğer, yapmanız gereken sadece yazımızı okumak ve hala yazı sonunda bir şey bulamadıysanız distile ile iletişime geçerek destek istemek olacaktır.

Youtube abone kazandırmak için kanal açıp video yüklemek yeterli değildir. Birçok minik detayı bilmeniz gereklidir. Bu detaylar minik de olsa büyük önem teşkil eder. Sizin severek yüklediğiniz bir video başkası tarafında sevilmiyor olabilir. Bu noktada tek taraflı değil geniş bakış açısı ile bakmak çok önemlidir. Gelin youtube takipçisi çoğaltma için en yapılmalı bir bakalım.

Youtube De Takipçi Nasıl Çoğaltılır?

Kanalınız var ve içinde de izlenmeye değer video içerikleriniz yüklü ise işin ilk adımlarını başardınız demektir. Şimdi önemli olan var olan takipçi sayınızı çok çok katlamak ve adımları ileriye taşımaktır. Öncelikle düzenli aralıklar video yüklemeniz önemlidir. Bu aralık maksimum bir haftayı geçmemelidir. Aksi takdir unutulur gidersiniz. Sonraki adım her içeriğiniz karşınızdaki bir fayda sağlamalıdır. Örneğin bilgi verebilir. Bir çözüm sunabilir. Bir komedi videosu ya da yeteneği olan şirin bir hayvanınız olabilir.

Diğer bir adım ise sürekli kanalınıza abone olmaya davet etmeli, hatta video içeriğine abone ol görüntü, yazısı eklemlisiniz. Bu yolla izleyeni bilinçaltından abone olamaya davet etmiş olursunuz. Tüm bunların hepsini yaptınız ve hala takipçiniz artmıyorsa eksik yaptığınız konular var demektir. Bu aşamada distile danışmalıktan destek almanız sizin tek çözümünüzdür.

Distile İle Youtube Abonesi Arttırmak

Çok uzun zamandan itibaren bilişim sektöründe olan distile danışmalık youtube abonesi arttırtmak için size birçok seçenek ile yardımcı olmaktadır. Sosyal medya ağları üzerinden birçok iyileştirme, sorunları çözmektedir. Sadece bu konuda tecrübeli ve çözüm odaklı olmayan distile bilişim alanında olan bütün problemleri sonuca ulaştırmaktadır.

İnternetten haber kapattırma, olumsuz içerikleri sildirme, resim ve video kaldırtmak, online itibar çoğaltama, telif hakkı koruma, izinsiz logo ve marka kullanmayı durma gibi birçok internet sorunlarını en kısa sürede çözmektedir.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN