Youtube’ deki Videoları Şikayet Etmek

Youtube' deki Videoları Şikayet Etmek

 

İnternette Video Paylaşım Özgürlüğü Konusu

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Video paylaşımlarının özgürce yapıldığı internet dünyasında doğal olarak bazı kişi veya kurumlar zarar görebilmesi mümkündür. İnternetin sağladığı özgür paylaşım ortamı, kötü niyetli kişilerin cirit attığı ve sömürdüğü bir alan haline gelebilmektedir. Kişilerin özel hayatını ifşa eden, markaları itibarsızlaştıran, tanınmış kişileri hedef alan ve karalama haberlerle birçok kuruluşu tehdit eden bu tür girişimler, günümüz internet dünyasının en çok tartışılan konularından biri haline gelmiştir. Sanal dünyanın özgürlük sınırları halen tartışılmaya devam etmektedir. Kanunlarla ve çeşitli bilişim kuruluşlarıyla denetlenmeye çalışılan bu ortamda kötü niyetli kişiler bir şekilde varlığını sürdürebilir, yayılan video görüntüleriyle itibarınızı lekelemeye devam edebilir.

 

 

 

 

YouTube’da Her Video Paylaşılabilir mi?

Günümüzün en çok kullanılan video paylaşım alanlarından biri olan YouTube, en çok şikâyet aldığımız ortamlardan biridir. Kolayca üye olunan ve ücretsiz olarak video paylaşımı yapılan bu ortamda birçok tanınmış kişi, kurum veya marka bize YouTube video şikâyeti talebiyle başvurmaktadır. Milyonlarca üyesi bulunan, özgürce video paylaşılan ve aradığımız binlerce konu hakkında video barındıran bu ortam her gün milyonlarca kişi tarafından düzenli olarak takip edilmektedir. Video paylaşım kolaylığı ve getirdiği yeniliklerle dikkat çeken bu ortamda bir kullanıcı hem kendine ait hem de başkalarına ait içerikleri büyük bir rahatlıkla paylaşabilmektedir. Görüntüler genellikle müdahale edilmeden ve bir paylaşım özgürlüğü çerçevesinde yayınlanmaktadır. Ancak bu platformda her şey sınırsız değildir!

 

 

Youtube' deki Videoları Şikayet EtmekYouTube’dan Video Kaldırmak İçin Doğru Adımları Atın

Özgürlüğünüze, kişilik haklarınıza, telif haklarınıza ve itibarınıza bir tehdit oluşturan bazı paylaşımlar için internette video şikâyeti kurallarını iyi bilmeli ve atılması gereken adımları atmalısınız. YouTube video şikâyeti talebiniz için öncelikle internet sitesinin destek bölümünden iletişime geçmeli ve istediğiniz videonun kaldırılması için başvuruda bulunmalısınız. Bu girişimler yeterli olmadığında gerekli hukuki ve teknik çalışmaları başlatmanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için kuruluşumuzdan YouTube Video Sildirme hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz sizler için bu video paylaşım ortamını takibe alır ve size zarar veren içeriğin yayılmasının önüne geçer. Uluslar arası hukuk alanında tecrübeli kuruluşumuz ilgili videoların internetten kalıcı şekilde silinmesi için teknik ve hukuki takip çalışmalarını başarıyla yerine getirir.

Bize Ulaşın:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir