Youtube İçerikler Nasıl Silinir

Youtube İçerikler Nasıl Silinir

Youtube İçerikler Nasıl Silinir

İnternet hayatımızın merkezinde yer alan bir teknolojidir. Ancak internetin olumu meyvelerini toplayanlardan çok olumsuz meyvelerini toplayanlarda artmaya başlamıştır. Özellikle sosyal medya mecralarında yapılan paylaşımlar, resimler ve videolar bazen birçok kişinin canını yakmaktadır. Bunların yanında birde zamanında isteyerek paylaştırdığımız bir içeriği belirli bir süre sonra kaldırtmak istenebilir. Bu sebeple youtube içerikleri silmek isteği doğabilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İste dışı kullanılsın ve ya kullanılmasın 5651 sayılı yasa gereği kişilik haklarını ihmal eden içerikler, silinebilir, kaldırtabilir. Önemli olan hakaret içeren, müstehcen olan, kişiyi intihara teşvik eden, uyuşturucu ve alkol gibi kötü alışkanlıklara yönlendiren tüm içerikler kanunu haklar çerçevesinde silinebilmektedir.

Youtube İçerikler Nasıl SiliniroutuYoutube İçerikleri Kaldırma

Youtube üzerinde yayınlanmış olan video ve ya resim gibi sosyal paylaşımlar istenmediği takdirde kaldırılabilir. Kendimize ait olan bir youtube kanalından video kaldırma işlemi yapmak istiyorsak tek yapılması gereken sağ üst köşede bulunan üç nokta simgesini tıklayarak sil seçeneğini tıklamak yeterlidir. Ancak başkasının kanalında ya da sitesinde yer alan içeriği, youtube videosu ve resmi kaldırmak bu kadar kolay değildir.

Başka kişiye ait olan youtube kanalındaki video silmek için öncelikle youtube yetkililerine şikayet botundan bildiride bulunmak gereklidir. Yapılan şikayet haklı bulunduğu takdirde istenmeyen paylaşım başkasının youtube kanalından silinir. Bu yolla da sildirmeyi başaramadıysanız mahkemeye dilekçe ile şikayet de bulunup yasal yollardan kapatma işlemi yaptırabilirsiniz. Tüm bunlardan hiç birine uğraşamam diyorsanız işi yetkili ve uzman olan kişilerin eline teslim etmelisiniz.

Ditile İle Youtube İçerikleri Sildirme

İnternet ortamında oluşan her türlü sorun ve problemlerle uğraşan distile danışmanlık istenmeyen paylaşımlar, olumsuz içerikler, karalama ve yalan haber gibi birçok medya sorunlarını en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. İşinde uzman olan ekibi ve yıların tecrübesi birleşince çözülemeyen bilişim sorunları kalmamaktadır.

Distile danışmanlık hizmetinde kullanılan tüm ekipmanlar son teknolojide olan cihazlardır. Kendi alanında uzman olan ekipte çalışanların bilgileri en güncel hali ile hizmet vermektedir. Her tülü internet sorunları için distile danışmanlık ile iletişime geçerek bilgi ve destek alabilirsiniz. Site içinde yazan iletişim numaralına 7 gün 4 saat ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir