Youtube Şikâyet Botu Nedir? Nasıl Şikâyet Edilir?

Youtube Şikâyet Botu Nedir? Nasıl Şikâyet Edilir?

 

Youtube kullanıcıların çoğu zaman hoşuna gitmeyen bazı içerikler olabiliyor. Böyle durumlarda ise rahatsızlık edici boyutta olan kanalların kaldırılması için şikâyetler yapılıyor. Youtube şikâyet botu aracılığı ile artık sizlerde youtube kanalında sizlere rahatsızlık veren videoların en hızlı şekilde kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Youtube şikâyet botuyla yasal hakları çiğneyen, adaleti yerle bir edecek ve ahlaka aykırı içerikleri şikâyet ederek kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda gerekli çözümleri sizlere en hızlı şekilde sunacağımızı da söylemek isteriz. O halde hemen sizlerde şikâyetlerinizi yapabilmek ve bot yardımı ile rahatsız edici içeriklerin bir an önce kaldırılmasını da gerçekleştirebilirsiniz. Sizi rahatsız edecek olan içeriklerden kurtulmanız için tek yapmanız gereken ise kaldırılması talebinde bulunmak olacaktır. Üstelik şikâyet botlarını kullanarak da en hızlı şekilde şikâyetlerinizin çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Youtube Şikâyet Botu Nedir? Nasıl Şikâyet Edilir?

İstenmeyen içerikleri kaldırma, silme ya da yenileme gibi daha pek çok kalıcı çözümler tarafınıza sağlanmaktadır. Üstelik tüm bunlarla sınırlı kalınmadan aynı zamanda gruplara ait istenmeyen ve rahatsızlık veren içeriklerinde bir an evvel kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Yani tek bir paylaşımı değil grubun birden farklı paylaşımlarını da ortadan kısa süre içerisinde kaldırabileceksiniz. Bu konuda son derece deneyim sahibi olan uzman ekibimiz youtube şikâyet botları aracılığı ile youtube video silme işlemlerinin yapılmasına da yardımcı oluyor. O halde hemen sizlerde bekleme yapmadan bir an evvel tarafımıza da beyanda bulunmaya başlayabilirsiniz. Şikâyet butonlarının haricinde artık alacağınız uzman destek sayesinde de videoların haricinde sayfalarında kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu konuda sizlere kaliteli bir şekilde destek vermeye de devam ediyoruz. Hemen sizlerde +90 850 885 10 12 numarasından bizimle hızlı iletişime geçerek şikâyetlerinizin gerçekleşmesini ve sayfanın kapatılmasını da  sağlayabilirsiniz.

Youtube Şikâyet Botu Nedir? Nasıl Şikâyet Edilir?” te bir düşünce

 1. Kübra diyor ki:

  Enes batur denen şahsın videolarının acil kaldırılmasını talep ediyorum, gerek konuşma gerek yayınladığı videoların toplumun ahlak ve kurallarını hele hele ki çocukların gelişimini kötü yönde etkilemesinden ötürü acik kaldırılmasını istiyorum aksi takdirde hukuki işlem başlatacağım!

  • Distile diyor ki:

   Kübra Hanım Merhaba,

   Ne yazık ki sizinle ilgili olmayan konularda, böyle bir çalışma gerçekleştirmiyoruz. YouTube’da kişilerin ve kurumların ifade özgürlüğü çerçevesinde kendilerine ait içerikleri yayınlama hakları mevcuttur. Başka bir konuda yardımcı olmamızı isterseniz bize 0850 885 10 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

 2. şebnem diyor ki:

  ali reis linkiyle gelibolu anadolu lisesinde sigara adlı video içinde oğlumunda göründüğ fakat izni olmadan paylaşılan bu videonun bir an önce kaldırılmasını istiyorum.bu video tamamen bizimiznimiz olmadan yayınlanmıştır

 3. :D diyor ki:

  Merhaba Zamanında Biri Benim Videomu Çaldı Benim Adımın Yerine Kendi Logosunu Koydu Bendede O Video Yok Kaldırtmak İstiyorum Adam Kaldırmıyor
  Lütfen Yardım Edin

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. İnternetten, videoların kaldırılmasını ve kalıcı olarak silme işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

 4. Cansu diyor ki:

  Youtube’da Celebrity TV isimli kanal ünlülerle ile ilgili cinsel – kötü içerikli videolar hazırlayıp yayınlıyor bunların hem ünlülere hem de küçük çocuklara zarar vereceğini düşünüyorum .
  Gereğinin yapılmasını arz ve rica ederim .
  Eğer siz yapamıyorsanız ilgili kişilerin mail adresini verirseniz ben iletirim

  • Distile diyor ki:

   Cansu Hanım Buse Hanım Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Fakat sorununuzu doğrudan devletin kurumlarına iletmek isterseniz https://www.ihbarweb.org.tr adresini öneririz. BTK ‘nın web içerikleri ile ilgili ihbar adresi burasıdır.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.
   İyi günler dileriz.

 5. Denzkizi000 diyor ki:

  İyi günler radio arabesk kanalında içki ve enerji içeceği adı reklamı yapılıyor marka ismi veriliyor bunu soledigimde beni engellediler kanallarda yorum kullanamiyorum demek istediğim sadece içki ismi vermeyin çocuk kullanıcılar için özendirici olmayın dediğim için hakaret e uğradım moderatorlerin görevini kötüye kullandığından şikayetçiyim

  • Distile diyor ki:

   Enes Bey Merhaba,

   Kapatabiliriz tabi ki. Sözkonusu hesabınızı kapatmak için size fiyat teklifi vereceğiz bunu hazırlamamız için ise hesap başlantısını bizimle paylaşmalısınız. Bize [email protected] ‘ye mail göndererek ulaşabilirsiniz.

   E-postanızı bekliyoruz,
   İyi çalışmalar dilerim.

 6. nur diyor ki:

  benim küçükken paylaştığım bir video var googlea ismimi aratınca direk çıkıyor çok rahatsız oluyorum kaldırmak istiyorum ücreti ne kadar acaba

  • Distile diyor ki:

   Nur Hanım Merhaba,

   Distile olarak kaldırtmak istediğiniz bu tip videoları kaldırabiliriz, bunun için sizden video linkini bizimle [email protected] ‘ye mail gödnererek paylaşmanızı rica ediyoruz. Ardından videoyu inceleyecek ve size en kısa sürede nasıl kaldırabiliriz bu konuda bilgi vereceğiz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

  • Distile diyor ki:

   Ahmet Bey Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. İnceleyip sorununuzu çözmek üzere yardımcı olmak isteriz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.
   İyi günler dileriz.

  • Distile diyor ki:

   Sibel Hanım Merhaba,

   Distile olarak internet üzerinden her türlü içeriğin kaldırılması konusunda çalışma yapabiliyoruz. Bu konuda bize [email protected] ‘den mail atabilirseniz, videoyu inceleyip size en kısa sürede videonun kaldırılması için fiyat ve süreç hakkında bilgi verebiliriz.

   İyi günler dilerim.

 7. Mihriban diyor ki:

  youtube açılıyor ama videoları açılmıyor çok sinirliyim bu durumu nası düzeltebilirim acil cevap gelsin çok sijiriliyim 😠😠hiç birşey açılmıyor ama yorum veya like atabiliyorum neden oluyor bu ve yorum yapıp like atababiliom acil düzeltin saygılar

  • Distile diyor ki:

   Mihriban Hanım Merhaba,

   Bu konuda Distile olarak yapabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki. İnternet servis sağlayıcınızla ya da bilgisayarınızın ayarları ile ilgili olabilir.

   İyi günler dileriz.

 8. Aslı Küçük diyor ki:

  Youtibedeki videolar açılamıyor beğeni ve yorumyam ypılıyor acil düzeltin acill bu çok sinir bozucu
  😠😠😠😠 yaapqbildiniz kadar hızlı yaparsanız sevinirim 😄

  Buu arada acil olursa sevinirim

  • Distile diyor ki:

   Aslı Hanım Merhaba,

   Distile olarak internet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz her içeriğe müdahale edebildiğimiz gibi, hak ihlallerine ve sahte hesaplara da müdahalede bulunup bunların kapatılmasını ve kaldırılmasını sağlayabiliyoruz. Bu konular dışında hizmet verdiğimiz alanlar olsa da ne yazık ki YouTube üzerindeki bağlantı sorunları konusunda bir müdahalemiz olmuyor. İnternetten içerik kaldırma ya da YouTube üzerinden video kaldırma konusunda bir talebiniz olursa [email protected] ‘ye mail atmayı unutmayın lütfen.

   İyi günler dileriz.

 9. Duygu pamuk diyor ki:

  YouTube kanalı olarak sizden bir isteğim var May craf diye bir sayfa var kanalınızda bu kanalın çocuklar tarafından seyredilmesini uygun bulmuyorum lütfen en kısa zamanda kaldırmasını vede böyle şeylerin hiç olmamasını diliyorum şimdiden teşekkür ederim..

  • Distile diyor ki:

   Duygu Hanım Merhaba,

   Distile olarak internet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz her içeriğe müdahale edebildiğimiz gibi, hak ihlallerine ve sahte hesaplara da müdahalede bulunup bunların kapatılmasını ve kaldırılmasını sağlayabiliyoruz. Bu konular dışında hizmet verdiğimiz alanlar olsa da ne yazık ki YouTube üzerindeki bu istekler konusunda muhatap biz değiliz.

   İnternetten içerik kaldırma ya da YouTube üzerinden video kaldırma konusunda bir talebiniz olursa [email protected] ‘ye mail atmayı unutmayın lütfen.

   İyi günler dileriz.

 10. berat diyor ki:

  e posta ve şifremi unutuğum 5 yıldır aktif olmayan bir kanal var kanalın adı adım ve soyadım kapatılmasını istiyorum yada tüm videoların silinmesini

  • Distile diyor ki:

   Berat Bey Merhaba,

   Söz konusu video sayfasının linkini bize iletir misiniz? İnternet üzeriden YouTube ve Dailymotion gibi sitelerden birkaç gün içerisinde içerik kaldırabiliyoruz. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir