Youtube Şikayet Botu Veya Sayfayı Kaldırma | Distile Online İtibar Yönetimi

Youtube Şikayet Botu Veya Sayfayı Kaldırma

Youtube’da hoşunuza gitmeyen veya sizi rahatsız eden videoları daha fazla orada görmek istemiyorsanız Youtube şikayet botu aracılığı ile onları şikayet etmeniz veya kaldırılmasını sağlamanız söz konusu olabilir. Sadece Youtube değil onun yanı sıra Google, Dailymotion gibi internet adreslerinde de yer alan içeriklerden rahatsız olursanız kaldırılmasını talep etmeniz mümkün.

Youtube-iceriklerin-kaldirilmasi

Hoşunuza gitmeyen içerikleri şikayet etmek amacıyla Youtube’da var olan şikayet botunu kullanarak bu şikayetleri yapabilirsiniz ve bu sayede kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu botların haricinde direk kaldırma anlamında yardımcı olan uygulamalar da mevcuttur. İstenmeyen içerikleri, silme, yenileme veya düzenleme anlamında var olan bazı internet uygulamalarını da kullanarak bu hoşlanmadığınız içerikleri şikayet etmeniz mümkün.

Youtube’da yer alan kişilere veya gruplara ait olan içeriklerin kaldırılmasını da isteyebilirsiniz. Yani o kişinin veya grubun sadece bir paylaşımı değil tüm paylaşımları da sizin için rahatsızlık verici olabilir. Böyle bir durumda Youtube botlarından destek alarak o sayfaların kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Youtube şikayet botunun yanı sıra bu şekilde uygulamaları, videoları veya sayfaların kaldırılmasında size destek olabilecek bahsettiğimiz sitelerden de yardım alabilirsiniz.

Youtube-Sayfayi-Kaldirma

Tabi ki internet bir derya deniz olduğu için her paylaşılan veri, bilgi, görsel herkesin hoşuna gidecek değildir. O anlamda böyle bir uygulamanın düşünülmüş olması ve kişilerin bu anlamda hassasiyetini sahiplenecek, rahatsızlığını ortadan kaldıracak ve yardımcı olacak uygulamaların yer alması oldukça sevindirici gelişmelerden bir tanesidir.Bir Cevap Yazın