Youtube Şikayet Botu Veya Sayfayı Kaldırma

Youtube Şikayet Botu Veya Sayfayı Kaldırma

Youtube’da hoşunuza gitmeyen veya sizi rahatsız eden videoları daha fazla orada görmek istemiyorsanız Youtube şikayet botu aracılığı ile onları şikayet etmeniz veya kaldırılmasını sağlamanız söz konusu olabilir. Sadece Youtube değil onun yanı sıra Google, Dailymotion gibi internet adreslerinde de yer alan içeriklerden rahatsız olursanız kaldırılmasını talep etmeniz mümkün.

Youtube-iceriklerin-kaldirilmasi

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Hoşunuza gitmeyen içerikleri şikayet etmek amacıyla Youtube’da var olan şikayet botunu kullanarak bu şikayetleri yapabilirsiniz ve bu sayede kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu botların haricinde direk kaldırma anlamında yardımcı olan uygulamalar da mevcuttur. İstenmeyen içerikleri, silme, yenileme veya düzenleme anlamında var olan bazı internet uygulamalarını da kullanarak bu hoşlanmadığınız içerikleri şikayet etmeniz mümkün.

Youtube’da yer alan kişilere veya gruplara ait olan içeriklerin kaldırılmasını da isteyebilirsiniz. Yani o kişinin veya grubun sadece bir paylaşımı değil tüm paylaşımları da sizin için rahatsızlık verici olabilir. Böyle bir durumda Youtube botlarından destek alarak o sayfaların kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Youtube şikayet botunun yanı sıra bu şekilde uygulamaları, videoları veya sayfaların kaldırılmasında size destek olabilecek bahsettiğimiz sitelerden de yardım alabilirsiniz.

Youtube-Sayfayi-Kaldirma

Tabi ki internet bir derya deniz olduğu için her paylaşılan veri, bilgi, görsel herkesin hoşuna gidecek değildir. O anlamda böyle bir uygulamanın düşünülmüş olması ve kişilerin bu anlamda hassasiyetini sahiplenecek, rahatsızlığını ortadan kaldıracak ve yardımcı olacak uygulamaların yer alması oldukça sevindirici gelişmelerden bir tanesidir.

Youtube Şikayet Botu Veya Sayfayı Kaldırma” te bir düşünce

 1. burçin tatar diyor ki:

  bir şikayet denilemez ama bir ricam olacak sizlerden. sınırsız internet kullanıcısı olduğum için ve youtube’yi sevdiğim için şarkı indirme gereği duymayıp youtube’den dinlemeyi tercih ediyorum. tek rahatsız olduğum nokta ise; çok fazla reklam konulması yani günde en az 100 defa şarkı dinliyor olabilirim ve her açtığım içerikte reklama maruz kalmak beni rahatsız ediyor. bunu engelleyebileceğim bir buton olmasını isterdim…

  • Distile diyor ki:

   Burçin Hanım Merhaba,

   Youtube hali hazırda bu isteğiniz için bir çözüm üretmiş durumda, “YouTube Red” şeklinde Google üzerinde arama yaparsanız tam da istediğiniz sonuçla karşılaşacaksınız. Bu konuda ne yazık ki elimizden bir şey gelmez 🙂

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir